Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


24 лютого в Чернігівській облдержадміністрації пройшли громадські слухання на тему: „Регіональний вимір європейської та євроатлантичної інтеграції України” за участю міністра закордонних справ України Бориса Тарасюка.

26 лютого, 2006 р.

    Це 34-й регіональний захід за останні чотири роки Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, директором якого є Борис Тарасюк. Учасники дискусії обговорили питання європейської та євроатлантичної інтеграції України: національний та регіональний рівень, Плану дій та дорожньої карти Україна-ЄС, перспективи нових договірних відносин з Європейським Союзом, інтенсифікованого діалогу про членство в НАТО та перспективи переходу до Плану дій з набуття членства, взаємозв’язок регіонального розвитку та європейської інтеграції та інші.
    
    У громадських слуханнях взяли участь голова облдержадміністрації Микола Лаврик та його заступники, директор представництва Фонду ім.Конрада Аденауера в Україні Ральф Ваксмут, заступник директора Департаменту Європейського Союзу МЗС України Ігор Дір, начальник Управління Департаменту НАТО МЗС України Всеволод Собко, науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Олександр Сушко, заступник начальника Управління з питань європейської інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України Олександр Свиридюк, а також інші дипломати та аналітики, начальники окремих обласних управлінь, представники обласних організацій політичних партій, громадських організацій, навчальних закладів, засобів масової інформації.
    
    Також в цей день міністр закордонних справ України Борис Тарасюк провів прес-конференцію для представників обласних та всеукраїнських ЗМІ. Відповідаючи на запитання журналістів, Борис Тарасюк зазначив, що вступу України В ЄС та НАТО у попередні роки заважала декларативна політика колишньої влади, яка на словах підтримувала ідею вступу країни до цих організацій, а насправді діяла всупереч умовам, прийнятим в ЄС та НАТО. За словами міністра, зараз Україна вийшла на якісно новий рівень і має всі шанси бути прийнятою в ЄС вже в цьому році. А проведення громадських слухань по регіонам України сприятиме поширенню об’єктивної інформації щодо європейської та євроатлантичної інтеграції України, оскільки це має бути свідомий вибір українців.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати