Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


МЦПД відкрив консультаційний центр для громадських рад при органах влади

28 лютого, 2006 р.

    Міжнародний центр перспективних досліджень готовий надати безплатну допомогу представникам органів влади й учасникам громадських рад і оголошує про створення консультаційного центру з питань діяльності громадських рад.
    
    За президентства Віктора Ющенка зросла кількість громадських рад при міністерствах, комітетах Верховної Ради, Адміністрації Президента, облдержадміністраціях, районних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Утім, про якісне поліпшення участі громадськості в ухваленні владних рішень говорити не можна. Загальна ефективність їхньої участі залишається низькою і розчаровує обидві сторони. Причини невдач, на думку експертів МЦПД, полягають у помилковому підході обох сторін: і влади, яка хоче отримати допомогу від НДО без перебудови процедур ухвалення рішень, і громадських організацій, які хочуть перебрати на себе частину повноважень уряду замість лобіювати інтереси суспільних груп.
    
    Щоб отримати допомогу МЦПД, потрібно виконати лише одну умову – визначити одну конкретну проблему, вирішенню якої буде присвячено роботу громадської ради. Це перший і найважливіший крок, який дасть змогу далі планувати спільні дії. Надіслати пропозиції можна за адресою: вул. Пимоненка, 13a, Київ, 04050, Міжнародний центр перспективних досліджень або на адресу електронної пошти office@icps.kiev.ua.
    
    
    Джерело : Міжнародний центр перспективних досліджень


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати