Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Впровадження відновного правосуддя в Україні: висновки та перспективи

1 березня, 2006 р.

    20-21 квітня 2006 року у м. Києві проходитиме міжнародна конференція “Впровадження відновного правосуддя в Україні: висновки та перспективи”, метою якої є зміцнення соціального партнерства задля стабільного розвитку руху за відновне правосуддя в Україні.
    
    Під час конференції планується зробити огляд та аналіз поточної практики, обговорити пропозицій із законодавчого закріплення відновного правосуддя в Україні, визначити перспективні напрямки розвитку програм відновного правосуддя.
    
    Діяльність з впровадження відновного правосуддя в Україні здійснюється Міністерством юстиції, Верховним Судом України, Академією суддів України, Генеральною прокуратурою України, Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту, Державним Департаментом України з питань виконання покарань, багатьма недержавними організаціями.
    
    Серед гостей конференції – Говард Зер, всесвітньо відомий консультант з питань кримінального правосуддя та автор книги “Зміна об’єктива: новий погляд на злочин та правосуддя”, США; Мартін Райт, член правління Європейського Форуму з відновного правосуддя та автор численних досліджень у цій сфері, Великобританія, інші фахівці з Польщі, Молдови, Росії.
    
    Конференція проводиться за підтримки Європейського співтовариства (EU), проекту “Мережа громадянської дії в Україні” (ISC-UCAN, USAID) та міжнародного фонду “Відродження”.
    
    До участі запрошуються всі зацікавлені у розвитку програм відновного правосуддя в Україні. Оргкомітет приймає заявки на участь у конференції до 25 березня 2006 року. Заповнена та надіслана до оргкомітету заявка є підставою для розгляду участі особи у конференції.
    
    Матеріали конференції планується видати окремою збіркою. Статті для розміщення у збірнику прохання надсилати до 20 березня відповідно до таких вимог: обсяг – до 5 сторінок; шрифт – Times New Roman, 12 кегль; на електронну адресу uccg@uccg.org.ua з поміткою в темі листа “Матеріал на конференцію” або дискетою на адресу: Український Центр Порозуміння, Оргкомітет конференції, Печерський узвіз 8, кв.7, 01133, м. Київ, Україна. Оргкомітет не рецензує та не редагує статті, надіслані для включення до збірника матеріалів конференції, та залишає за собою право відмовити у розміщені у зв’язку з невідповідністю темі конференції або за інших обґрунтованих обставин.
    
    Форму заявки, поточну інформацію про підготовку та проведення конференції, супутні презентаційні заходи можна знайти на сайті www.commonground.org.ua.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю