Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ПРИВЕРНЕННЯ УВАГИ СУСПІЛЬСТВА ДО ПРОБЛЕМ ІНВАЛІДІВ

2 березня, 2006 р.

    Київ, 2-4 березня 2006 року у рамках роботи із залучення інвалідів з психічними та фізичними обмеженнями до повноцінного життя у суспільстві, громадська організація (ГО) ”Дзвони Чорнобиля Києво-Святошинського району” у приміщенні Києво-Святошинської районої класичної гімназії організовує виставку творчих робіт інвалідів.
    
    Назва виставки – ”Світ очима інвалідів”. У ній візьмуть участь 28 інвалідів різного віку (переважно, віком до 16 років), які проживають у м. Боярка, Київської області. Кожен із них має у своєму доробку таку кількість цікавих робіт, якої би вистачило на персональну виставку.
    
    Організації виставки передувала напружена робота із залучення спонсорів. Вони допомогли у придбанні необхідних матеріалів для створення та оформлення робіт. Окрім того треба було виявити обдарованих інвалідів, які могли б узяти участь у виставках. Саме тому ще у грудні 2005 року у місцевій пресі з’явилася інформація про конкурс творчих робіт інвалідів, до якого запрошувалися усі бажаючі.
    
    Детальніше про виставку читайте, будь ласка, на порталі Ресурсного центру "Гурт" http://gurt.org.ua/news/conferences/6133.html
    
    3 березня 2006 року. Іншим заходом ”Дзвонів Чорнобиля…” буде проведення круглого столу на тему ”Привернення уваги суспільства до проблем інвалідів”. До участі у круглому столі запрошені, зокрема, заступник голови РДА Києво-Святошинського району Олександр Лук’янчук, начальник управління праці та соціального захисту населення Леонід Шелковський, директор Києво-Святошинського Центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи Ксенія Самойленко, а також представники інших громадських організацій, які діють у районі. ”Дзвони Чорнобиля…” представлятимуть Голова Правління ГО Олександр Вольф, Президент Діана Кузнєцова, та член організації з 2005 року Наталя Іщук.
    
    Резолюцію круглого столу буде опубліковано у місцевих ЗМІ.
    
    КОНТАКТИ
    Олександр Вольф
    ”Дзвони Чорнобиля Києво-Святошинського району”
    Тел.: +38 (097) 141 7456


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю