Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ВПРОВАДЖЕННЯ ВІДНОВНОГО ПРАВОСУДДЯ В УКРАЇНІ: ВИСНОВКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ”

3 березня, 2006 р.

    Київ, 20-21 квітня 2006 року проходитиме міжнародна конференція “Впровадження відновного правосуддя в Україні: висновки та перспективи”, метою якої є зміцнення соціального партнерства задля стабільного розвитку руху за відновне правосуддя в Україні.
    
    Під час конференції планується зробити огляд та аналіз поточної практики, обговорити пропозиції із законодавчого закріплення відновного правосуддя в Україні, визначити перспективні напрямки розвитку програм відновного правосуддя.
    
    Діяльність з упровадження відновного правосуддя в Україні здійснюється Міністерством юстиції, Верховним Судом України, Академією суддів України, Генеральною прокуратурою України, Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту, Державним Департаментом України з питань виконання покарань, багатьма недержавними організаціями.
    
    Для участі у конференції запрошені: Говард Зер, всесвітньо відомий консультант з питань кримінального правосуддя та автор книги “Зміна об’єктива: новий погляд на злочин та правосуддя”, США; Мартін Райт, член правління Європейського Форуму з відновного правосуддя та автор численних досліджень у цій сфері, Великобританія; інші фахівці, що представляють Польщу, Молдову, Росію.
    
    Конференція проводиться за підтримки Європейського співтовариства (EU), проекту “Мережа громадянської дії в Україні” (ISC-UCAN, USAID) та міжнародного фонду “Відродження”.
    
    До участі запрошуються усі зацікавлені у розвитку програм відновного правосуддя в Україні. Оргкомітет приймає заявки на участь у конференції до 25 березня 2006 року. Заповнена та надіслана до оргкомітету заявка є підставою для розгляду участі особи у конференції.
    
    Матеріали конференції планується видати окремою збіркою. Статті для розміщення у збірнику прохання надсилати до 20 березня 2006 року у такому вигляді: обсяг – до 5 сторінок; шрифт – Times New Roman, 12 кегль. Статті слід надсилати на електронну адресу: uccg@uccg.org.ua, з поміткою у темі листа: “Матеріал на конференцію”, або надіслати дискету на адресу: Український Центр Порозуміння, Оргкомітет конференції, Печерський узвіз, 8, кв.7, 01133 Київ. Оргкомітет не рецензує та не редагує статті, надіслані для включення до збірника матеріалів конференції, та залишає за собою право відмовити у розміщені у зв’язку з невідповідністю темі конференції або за інших обставин.
    
    Форму заявки, поточну інформацію про підготовку та проведення конференції, супутні презентаційні заходи можна знайти на сайті www.commonground.org.ua.
    
    КОНТАКТИ
    Український Центр Порозуміння
    Печерський узвіз, 8, кв.7, 01133 Київ
    Ел. пошта: uccg@uccg.org.ua
    Інтернет-сайт: www.commonground.org.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати