Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ФЕСТИВАЛЬ З ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ЩОДО ВІЛ/СНІД

6 квітня, 2006 р.

    *** Івано-Франківськ, 6 травня 2006 року, 12-00 – 20-00. Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй/ Муніципальна програма врядування та сталого розвитку запрошують взяти участь у культурно-інформаційному фестивалі "Разом проти ВІЛ/СНІД", головною метою якого є інформування мешканців міста про поточну ситуацію з ВІЛ/СНІД в Україні.
    Спільна ініціатива залучить НУО та волонтерів до вирішення питань, пов’язаних із ВІЛ/СНІД (таких як гендер, довкілля, сталий розвиток), задіє дітей із місцевих шкіл, котрі братимуть активну участь у заході, презентуючи власні малюнки за тематикою під час виставки, а також граючи в ігри та здійснюючи іншу діяльність. Фестиваль почнеться із прес-конференції за участі представників місцевих НГО, проектів ООН, артистів та інших сторін.
    
    
    
    На даний момент бажання взяти участь у заході висловили такі організації: "Солідарність", "Карітас", "Центр соціальних Центр соціальних служб для молоді", "Мережа шкіл "Здорова дитина", Івано-Франківська міська рада, міжнародні організації – Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (а саме, Муніципальна програма врядування та сталого розвитку, а також Врядування у питаннях ВІЛ/СНІД в Україні), Дитячий фонд ЮНІСЕФ, та Волонтери Організації Об’єднаних Націй.
    
    
    
    Фестиваль проходитиме на головній площі м. Івано-Франківськ.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю