Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Європейський парламент закликав Єврокомісію почати переговори з Україною з приводу угоди про асоціацію.

6 квітня, 2006 р.

    Таке положення містить декларація, прийнята Європарламентом у четвер у Страсбурзі за підсумками розгляду питання про парламентські вибори в Україні 26 березня нинішнього року.
    
    Європарламент також підтримав підписання угоди між ЄС і Україною стосовно спрощення візового режиму з остаточною метою введення безвізового режиму. Новини ТаблоID
    
    Катерина Ющенко вплуталась в скандал
    Шуфрич сходить на чоловічий стриптиз?
    Хто у Тимошенко їздить на машині за 1,5 мільйони
    
    
    Європейські парламентарії також закликали підтримати подальші дії, що спрямовані на підтримку України як повноправного члена у СОТ.
    
    Разом з тим європейські парламентарії звертаються до всіх сусідніх країн із закликом "цілком поважати демократичний вибір народу України й утриматися від будь-якого економічного або іншого тиску з метою зміни демократично затвердженого подальшого політичного й економічного розвитку країни".
    
    Разом з тим Європейський парламент закликав новий уряд, що буде сформовано після цих виборів, консолідувати відданість України загальним європейським цінностям і задачам шляхом здійснення подальших кроків з поступу демократії, прав людини, цивільного суспільства і верховенства права, продовження ринкових реформ і подолання політичного поділу в Україні.
    
    Європарламент сподівається на активізацію співробітництва з Верховною Радою і на продовження перехідного процесу в Україні, що "приведе країну до більш інтенсивного співробітництва з ЄС".
    
    "Європарламент узяв зобов'язання допомагати і підтримувати Україну в цьому процесі", - відзначається в декларації.
    
    Європарламент, вітає той факт, що парламентські і місцеві вибори в Україні були проведені в повній відповідності з міжнародними стандартами, і те, що Україна твердо стала на шлях перетворення на реальну демократію.
    
    Європарламент взяв до уваги проблеми, що виникли в ході виборів, і закликав відповідні органи в Україні вжити необхідних заходів для того, щоб такі проблеми не виникли під час наступних виборів.
    
    Європарламент дав доручення своєму президентові передати цю декларацію в раду ЄС, Єврокомісію, ПАРЄ, ОБСЄ, НАТО, а також уряду і парламенту України.
    
    Інтерфакс-Україна


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю