Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Портал відкритих ресурсів

3 травня, 2006 р.

    Портал відкритих ресурсів пропонує відкрите програмне забезпечення, яким можуть скористатися керівники та спеціалісти організацій громадянського суспільства, представники державних установ, бізнесу, засобів масової інформації, а також численні зацікавлені користувачі інформаційно-комунікаційних технологій.
    
    Портал http://opensoftware.org.ua створено у рамках проекту „Мережа громадянської дії в Україні" (Ukraine Citizen Action Network, UCAN), що впроваджується Інститутом Сталих Спільнот (ISC) за фінансової підтримки Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID).
    
    Якщо у Вас є запитання або зауваження щодо користування Порталом, будь ласка, звертайтеся до консультанта з інформаційно-комунікаційних технологій проекту UCAN Наталії Стаднічук (або Євгена Загудаєва, Сергія Куницького) електронною поштою ns@opensoftware.org.ua (yz@opensoftware.org.ua, ks@opensoftware.org.ua).
    
    Ви можете взяти участь у тестуванні Порталу. Ваші відповіді допоможуть удосконалити ресурс, визначити напрямки його подальшого розвитку та якомога повніше задовольнити потреби організацій громадянського суспільства у консультуванні з питань інформаційно-комунікаційних технологій.
    
    Надсилайте свої відповіді до 17 травня 2006 року.
    Джерело: www.civicua.org


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати