Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Премія за екстремальну журналістику

3 травня, 2006 р.

    *** Премією Курта Шорка з міжнародної журналістики відзначаються кращі друковані праці незалежних журналістів і місцевих кореспондентів, що демонструють велику мужність і вірність своїй справі при висвітленні конфліктних ситуацій. Щорічно присуджуються дві премії по 5 тисяч доларів кожна, одна з них - журналісту з країни, що розвивається, чи країни перехідного періоду, що висвітлює місцеві події, а інша - незалежному журналісту, що висвітлює міжнародні події. Їхні статті можуть бути присвячені конфліктам, проблемам, зв'язаним із правами людини, із прикордонними конфліктами між чи країнами будь-яким іншим спірним питанням у конкретній чи країні регіоні.
    
    Видавані при фінансовій підтримці Меморіального фонду Курта Шорка (Kurt Schork Memorіal Fund) і агентства Reuters премії присуджуються на честь незалежного американського журналіста Курта Шорка, убитого військовими з засідки в Сьерра-Леоне, при виконанні професійного боргу для агентства Reuters 24 травня 2000 року.
    Можна представити статті в оригіналі (до трьох), разом з перекладом на англійську мову. Електронні копії не приймаються. Матеріали представлені на конкурс повинні були бути опубліковані в період між 1 березня 2005 року і 31 березня 2006 року.
    
    Хто може подати заявку
    
    * Місцеві журналісти
    Журналісти, що працюють у місцевих друкованих виданнях і які живуть в країнах, що розвиваються, чи країнах перехідного періоду (тих, що не входять в Організацію економічного співробітництва і розвитку або Європейське співтовариство), статті яких публікуються в місцевих виданнях. Незважаючи на те, що основна увага приділяється окремим претендентам, будуть також розглядатися заявки від груп журналістів.
    
    * Незалежні журналісти
    Заявки можуть подати всі незалежні журналісти, що працюють у друкованих виданнях, а також журналісти, що працюють в інформаційних організаціях за контрактом. Незалежними журналістами є особи, які не працюють в інформаційних організаціях. Вони працюють не по найму і роблять для організацій послуги або тимчасово, або в написанні редакційного матеріалу на підставі індивідуальних контрактів і одержують велику частину своїх доходів завдяки журналістській діяльності.
    
    * ЗМІ
    Вітаються заявки від усіх видів друкованих СМИ, у тому числі газет, журналів і визнаних інтернет-видань. Заявки не приймаються від сайтів віртуальних щоденників (blogs) і персональних сайтів.
    
    Кожен здобувач повинний представити шість (6) екземплярів наступних матеріалів поштою чи один (1) екземпляр у виді файлових доповнень по електронній пошті:
    
    * Форма заявки незалежного журналіста (Freelance Journalіst Entry Form: http://www.jrn.columbіa.edu/events/schork/forms/2006_entryform-freelance.pdf) чи Форма заявки місцевого журналіста (Local Journalіst Entry Form: http://www.jrn.columbіa.edu/events/schork/forms/2006_entryform-local.pdf).
    * Статті (не більш трьох) мовою оригіналу з перекладом на англійський.
    * Біографічні дані (currіculum vіtae, resume) здобувача з вказівкою отриманого утворення, журналістського досвіду і дат.
    * Виклад передумов і обставин написання статей, що представляються.
    * Оригінал листа на офіційному друкованому бланку видання з підписом редактора, що підтверджує, що претендент дійсно працює у виданні, і выражающего підтримку представленню журналіста на здобуття премії Курта Шорка.
    * Одна (1) фотографія. Копії фотографій не приймаються.
    
    Заявки приймаються до 1 червня 2006 року.
    
    Заявки можна направляти в електронному форматі за адресою: schorkawards@іwpr.net чи поштою за адресою:
    
    The Kurt Schork Awards іn Іnternatіonal Journalіsm
    c/o Alan Davіs
    Іnstіtute for War & Peace Reportіng
    48 Grays Іnn Road
    London, England
    WC1X 8LT.
    
    Більш докладна інформація представлена на сайте Факультету журналістики Колумбійського универститета: http://www.jrn.columbіa.edu/events/schork/


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати