Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ЕКОНОВИНИ

24 лютого, 2004 р.

    У Львові прошла науково-практична конференція з питань використання енергоощадливих технологій
    
    До 25 відсотків тепла дозволяють економити нові технології, які використовує вже упродовж п’яти років у виробництві теплоізольованих пінополіуретаном труб для теплових мереж, корпорація “Енергоресурс-інвест” (президент Іван Ніронович). Саме завдяки таким сучасним і прогресивним розробкам науковців корпорації та фізико-механічного інституту НАН України “Енергоресурс-інвест” неодноразово вигравав тендери, які проводив Світовий банк. Про ці та інші досягнення корпорації, що відзначила своє п’ятиріччя, йшлося на науково-практичній конференції “Становлення і перспективи розвитку вітчизняного виробництва тепло ізольованих пінополіуретаном труб”, що відбулася минулої п’ятниці у Львові.
    
    За словами першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Леоніда Мельника, використання енергоощадливих технологій на ринку попередньої ізоляції труб для Львівщини, яка витрачає щороку 180-200 млн. грн. на виробництва теплової енергії, є особливо актуальним. Адже за рахунок реконструкції теплових мереж трубами, що їх продукує корпорація ”Енергоресурс-інвест”, можна розраховувати на економію третьої частини енергії, що виробляється. Саме цей показник поряд із рівнем доходів до бюджетів та ростом зарплати береться нині до уваги при оцінці підприємства.
    
    Досягнула успіху корпорація “Енергоресурс-інвест” не тільки на внутрішньому ринку. Її перемоги на тендерах під егідою Світового банку дозволили проводити реконструкції теплопостачальної системи Києва, Рівного, Мінська, активно співпрацюють виробники теплоізольованих труб із “Львівтеплоенерго”, “Житомиртеплоенерго”, Львівською ТЕЦ-1, а продукція корпорації увійшла до фінальної частини Всеукраїнського конкурсу “100 кращих товарів України”.
    
    Як зазначив президент корпорації І.Ніронович, успішній реалізації проекту сприяло те, що корпорація безпосередньо займалася науковою розробкою теплоізольованих пінополіуретаном труб, а відтак займалася їх впровадженням. Звичайно, важливу роль відіграв і кадровий фактор, професійність керівників підрозділів підприємства та фаховість його працівників (всього тут працює понад 300 осіб). До речі, більше десяти найкращих працівників корпорації було відзначено почесними грамотами та іменними годинниками голови облдержадміністрації, які вручив під час проведення науково-практичної конференції Леонід Мельник.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю