Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ПОСІБНИК З ВРЯДУВАННЯ ДЛЯ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ. - Мерлін Вайєтт. -2005

18 травня, 2006 р.

    *** Ким би Ви не були – виконавчим директором чи членом правління, завдання належного врядування може видатися Вам безнадійним. Як подолати проблеми й досягти належного врядування? Як, не маючи досвіду роботи в правліннях, почати знайомити з невідомими досі ідеями належного врядування свою організацію?
    
    “Для чого взагалі мені Правління, – може запитати себе виконавчий директор, - якщо наші програми добре розвиваються і ми не маємо якихось проблем із залученням коштів?” Перебуваючи на хвилі успіху, керівник організації все ж повинен дбати про організаційну стабільність, неможливу без належного врядування. Залиште менеджмент – персоналу, а управління – Правлінню НУО. Між цими двома сферами пролягає дуже тендітна, але вкрай важлива межа, яку повинні ревно охороняти обидві сторони, інакше тривожного і болісного конфлікту інтересів не уникнути. Правління не лише слугує єднальною ланкою між організацією та її донорами й клієнтами, контролює фінансову діяльність організації, забезпечує внутрішній контроль та бере участь у залученні ресурсів, воно передусім забезпечує виконання місії організації -шляхом ефективного планування та регулярного оцінювання діяльності організації. Адже як фінансовий прибуток є способом вимірювання успіху в бізнесі, так “соціальний прибуток” може вимірювати досягнення НУО.
    
    Ця збірка порад із врядування допоможе Вам докласти часто доволі абстрактну теорію до повсякденної практики. Ваш досвід підказує Вам, що західні моделі врядування, з якими Ви вже встигли ознайомитися, не спрацьовують на українському ґрунті? Видання, яке ми пропонуємо Вашій увазі, підготовлено з урахуванням місцевих реалій, досвіду та загального концептуального підходу, сформульованих експертами та практиками - членами Робочої групи з врядування неприбуткових організацій Центральної та Східної Європи.
    
    Вісім базових принципів, покладені в основу структури посібника, є визначальними для врядування НУО в усьому світі. Вони допоможуть Вам підвищити шанси на успіх і зробити Вашу справу краще керованою і приємною.
    
    
    
    Отримати посібник можна, сплативши благодійний внесок у розмірі 20 грн.
    
    
    
    Наші банківські реквізити:
    Отримувач платежу: РЦ РГО "Гурт"
    Поточний рахунок № 26009163608001 у КРУ КБ "Приватбанк",
    МФО 321842, Код ЄДРПОУ 24075103
    Призначення платежу: добровільне пожертвування на статутну діяльність від (ПІБ) без ПДВ
    
    За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до контактів.
    
    
    
    КОНТАКТИ
    
    Олександр Лазарчук
    Ресурсний центр “Гурт”
    Тел.: +38 (044) 296 1052
    Ел. пошта: info@gurt.org.ua
    Інтернет-сайт: www.gurt.org.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати