Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Інформація про Регіональний форум

19 травня, 2006 р.

    Київ, 25-27 вересня 2006 р. Міжнародна асоціація „Ла Страда”, Міжнародний жіночий правозахисний центр "Ла Страда-Україна" проводять Регіональний форум неурядових організацій, котрі працюють у сфері протидії торгівлі людьми.
    
    Близько 80 представників неурядових організацій із більше ніж 20 країн світу зберуться разом для обговорення та напрацювання практичних рекомендацій щодо зміцнення свого потенціалу та вдосконалення роботи у сфері протидії торгівлі людьми.
    
     У ході роботи Регіонального форуму планується обговорення питань дотримання правозахисного підходу в діяльності неурядових організацій щодо попередження торгівлі людьми та надання допомоги потерпілим, механізмів співпраці з виконання положень національних програм з протидії торгівлі людьми, громадського моніторингу діяльності державних структур, якісних та кількісних результатів діяльності неурядових організацій, управління волонтерським рухом, інноваційних превентивних технологій. Буде представлено кращий досвід організації роботи „гарячих ліній”, притулків та реабілітаційних центрів, підтримки потерпілих та ведення превентивно-освітньої діяльності.
    
    Програма Регіонального форуму включатиме різноманітні форми роботи та заходи: круглий стіл, майстер-класи, презентації, дискусії й обговорення, виставка інформаційних матеріалів тощо.
    
    У форумі планується участь близько 25 представників неурядових організацій України, які мають досвід роботи у сфері протидії торгівлі людьми.
    
    Робочі мови: українська, російська, англійська.
    Організатори покривають витрати, пов’язані з участю представників українських неурядових організацій (проїзд поїздом або автобусом, проживання, харчування).
    
    Детальніше про Регіональний форум та форма заявки для участі у заході - на сайті Міжнародного жіночого правозахисного центру „Ла Страда – Україна”: www.lastrada.org.ua
    
    Усіх, хто зацікавився взяти участь у Регіональному форумі, просимо надсилати свої заявки на адресу ngo.platform@gmail.com до 5 червня 2006 р.
    
    Контактна особа: Людмила Ковальчук, т/ф (044) 205 – 37- 36, 205- 36 - 94.
    
    Організаційний комітет залишає за собою право відбору учасників, про що буде повідомлено до 1 липня 2006 року.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати