Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Глобальний фонд боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією заявляє про намір відновити надання гранта Україні

25 лютого, 2004 р.

    Наприкінці січня 2004 року Глобальний фонд боротьби зі СНІДои, туберкульозом і малярією оголосив про те, що припиняє фінансування ВІЛ/СНІД-програм в Україні через проблеми, зв'язаних з керуванням засобами. Учора він заявив про намір відновити надання Україні гранта в розмірі $92 млн.
    
    На офіційному сайте Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією говориться наступне: "Фонд радий оголосити про призначення нового тимчасового одержувача гранта".
    
    Субреципиент у попередній структурі розподілу грантів - Міжнародний альянс ВІЛ/СНІД - буде тепер єдиним одержувачем засобів на виконання програм по всім чотирьох компонентах: - відхід і підтримка людей, що живуть із ВІЛ/СНІД, - кампанія скорочення ризику, - кампанія лікування і профілактики серед груп підвищеного ризику, - загальнонаціональний моніторинг і оцінка профілактичних заходів.
    
    Серед цілей програм - збільшення протягом 2-х років кількості людей, що одержують антиретровирусное лікування, до 4 тис. чоловік. Зараз кількість людей, що проходять терапію за допомогою антиретровирусных препаратів, складає 60 чоловік.
    
    Виконавчий директор Глобального фонду Ричард Фичем заявив: "Це нове рішення дозволить направити фінансові засоби тим, хто найбільше в них бідує - українцям, що живуть із ВІЛ/СНІДом. Ми як і раніше мають намір допомагати Україні в запобіганні епідемії СНІДу і раді, що змогли прискорити рішення проблем, що перешкоджали ефективним діям у боротьбі з епідемією".
    
    Глобальний фонд направив Міжнародному альянсу ВІЛ/СНІД лист про наміри, що стосуються підписання нової грантової угоди. Фонд очікує, що запропонований грант буде виданий терміном на 12 місяців, а його розмір складе біля $15 млн.
    
    Переговори про подальше продовження цього грантового угода будуть можливі в залежності від результатів діяльності Міжнародного альянсу ВІЛ/СНІД і від успіхів, які зможе домогтися Координаційний механізм країни в Україні (представник Глобального фонду в країнах-одержувачах грантів) у дозволі проблем, що послужили причиною припинення фінансування з боку Глобального фонду.
    
    Джерело : Лігабізнесінформ


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю