Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Глобальна бізнес-коаліція проти ВІЛ/СНІДу (GBC) призначає Джона Е. Тедстрома

27 травня, 2006 р.

    , засновника та президента організації «Трансатлантичні партнери проти СНІДу» (ТППС), своїм новим виконавчим директором
    GBC та ТППС об’єднуються, створюючи нове динамічне партнерство у глобальній боротьбі з ВІЛ/СНІДом
    
    Нью-Йорк – Глобальна бізнес-коаліція проти ВІЛ/СНІДу (GBC) та міжнародна благодійна організація «Трансатлантичні партнери проти СНІДу» (ТППС) оголосили сьогодні про призначення президента та засновника ТППС Джона Е. Тедстрома на посаду Виконавчого директора GBC. Це оголошення відзначає початок процесу об’єднання двох організацій. Разом програми GBC та ТППС охоплюють чотири континенти – від Москви до Йоганнесбургу – забезпечуючи приток нових ресурсів і розвиваючи партнерство приватного та громадського секторів для боротьби з поширенням ВІЛ/СНІДу. 1 серпня пан Тедстром обійме нову посаду, на якій він замінить п. Тревора Нільсона. До цього часу обов’язки Виконавчого директора буде покладено на Керівного директора GBC Джоель Тангай.
    
    У зв’язку з цим президент та генеральний директор GBC посол Річард Холбрук оголосив: «Ми щиро дякуємо Тревору Нільсону за винятковий внесок в роботу GBC. Він вивів нас на новий рівень і я йому дуже вдячний. Нам буде його не вистачати. Тепер, коли ми залучили до роботи GBC Джона Тедстрома, який продемонстрував видатне лідерство в якості засновника та президента ТППС та є ініціатором об’єднання двох організацій, ми виведемо GBC і боротьбу бізнесу проти СНІДу на якісно новий рівень. Робота ТППС в Росії та Україні, включаючи ефективні програми, орієнтовані на бізнес-спільноту, є прикладом інноваційного передового досвіду, який отримав позитивну оцінку і в інших регіонах, зокрема в Африці. Місії GBC та ТППС фактично ідентичні, і їх об’єднання значною мірою зміцнить глобальні зусилля у боротьбі з ВІЛ/СНІДом».
    
    Голова Британсько-американської Палати та Голова GBC сер Марк Муді-Стюарт також прокоментував цю подію: «Мені дійсно бракуватиме спільної роботи з Тревором Нільсоном, який виховав команду GBC і зробив значний внесок у швидке розширення Коаліції та її глобальну присутність. Разом з тим, ми із задоволенням вітаємо Джона Тедстрома і очікуємо, що результатом цього альянсу двох організацій стане значний прогрес у подоланні епідемії ВІЛ/СНІДу».
    «GBC є організацією, яка відома в усьому світі та об’єднує чудову команду видатних колег, відданих своїй справі, якими я завжди захоплювався», – заявив Джон Тедстром. «Для мене буде великою честю працювати з ними, щоб підсилити відповідь бізнес-спільноти на епідемію ВІЛ та виступати від імені людей усього світу, яких торкнулася проблема ВІЛ/СНІДу. Звичайно, я радий працювати з Річардом Холбруком, чиє бачення та лідерство у багатьох питаннях привело до переломних змін в усьому світі».
    
    «Глобальна бізнес-спільнота є важливим партнером у боротьбі проти ВІЛ/СНІДу. Об’єднання цих двох сильних організацій зміцнить нашу роботу в Євразії та створить додаткові можливості діяти в тих країнах, де GBC вже змінює ситуацію на краще. Я з нетерпінням очікую можливості подвоїти свої зусилля у боротьбі зі СНІДом разом з нашими новими колегами з GBC», – заявив Костянтин Грищенко, колишній Міністр закордонних справ України та член Ради директорів ТППС.
    
    «Призначення Джона Тедстрома принесе в глобальну команду GBC нові важливі уміння та досвід», – заявив Тревор Нільсон. «Його знання Росії, України та Центральної Азії, а також досвід заснування та управління однією з видатних організацій, які займаються боротьбою з ВІЛ/СНІДом на глобальному рівні, підтверджують його можливість вивести GBC на новий рівень. Я надзвичайно пишаюся тим, чого ми змогли досягти в GBC, і лишаю організацію з великою вдячністю послу Холбруку та команді за дружбу, напружену роботу та відданість боротьбі проти цього тяжкого захворювання».
    
    
    
    КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ
    
    
    Глобальна бізнес-коаліція проти ВІЛ/СНІДу Трансатлантичні партнери проти СНІДу
    Барбара Холмс, GBC Нью-Йорк Валерія Соколова, ТППС Москва
    Тел. +1 212.698.2113 Тел. +7 (495) 510.5370 bholmes@businessfightsaids.org vsokolova@tpaa.net
    
    
    ##
    
    Глобальна бізнес-коаліція проти ВІЛ/СНІДу (GBC) – всесвітньо відома організація, яка очолює боротьбу бізнес-спільноти з ВІЛ/СНІДом. Альянс понад 200 міжнародних компаній, який стрімко розвивається, покликаний побороти епідемію СНІДу завдяки унікальним навичкам та досвіду бізнес-сектору. Метою GBC є використання індивідуальної та колективної сили провідних світових корпорацій у боротьбі з поширенням СНІДу на місцевому, національному та міжнародному рівнях. GBC є основним партнером-представником приватного сектору для Ради директорів Глобального Фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Генеральне представництво GBC знаходиться в Нью-Йорку, регіональні представництва – в Пекіні, Парижі, Женеві та Йоганнесбурзі. За більш детальною інформацією звертайтесь на електронну сторінку GBC www.businessfightsaids.org
    
    «Трансатлантичні партнери проти СНІДу (ТППС) є міжнародною неурядовою організацією з представництвами в Москві, Києві та Нью-Йорку, яка бореться з ВІЛ/СНІДом в Росії, Україні та сусідніх країнах. ТППС підвищує поінформованість населення та сприяє прийняттю стратегічних рішень у сфері ВІЛ/СНІДу, зміцнює громадянське суспільство, сприяє зміцненню глобального партнерства, а також підтримує державних діячів, керівників бізнесу та лідерів ЗМІ в їх зусиллях зупинити швидке поширення ВІЛ/СНІДу в Росії та Україні. За детальнішою інформацією звертайтесь на електронну сторінку ТППС www.tpaa.net та www.tpaa.ru
    
    
    
    
    Юлія Данько
    13-19 вул. Кудрявська, 2 підїзд
    Київ 04053
    Україна
    Тел: +38 (044) 238-64-24, 238-63-30
    Тел/факс: +38 (044) 238-64-62
    Email: ydanko@tpaa.net
    Website: www.tpaa.net


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати