Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Надійшов до читача червневий номер електронного бюлетеня “Ключ до фінансування”.

2 червня, 2006 р.

    *** На сторінках цього номеру на Вас чекає “ найгарячіша” інформація про численні гранти, конкурси та програми. Зокрема, конкурс “Відкритість влади — крок до громадянського суспільства” спрямований на розвиток демократії; навчальний курс “Об’єднуємось заради різноманітності”, відкриті тренінги I нституту успішних громад.
    
    Виникла потреба оперативно поінформувати суспільство про ту чи іншу подію? Найкращий спосіб – прес-реліз. Не знаєте як його написати? Не впадайте у відчай! Наша стаття “Пишемо прес-реліз” відкриє Вам секрети та допоможе створити та оформити професійно будь-який прес-реліз. Також Ви маєте можливість ближче ознайомитись з роботою своїх колег з організації “Міжнародний жіночий фонд”. Крім того, ТЦК інформує про результати проведеного дослідження стану та динаміки розвитку українських НУО.
    
    Якщо Ви представник НУО та бажаєте, щоб про Вас дізнались в інших громадських організаціях, тоді надішліть нам інформацію про Вашу організацію і ми розмістимо її у рубриці “Знайомтесь”. Для цього, нам необхідна інформація про виникнення та діяльність Вашої організації у форматі невеликої статті (півсторінки А-4). Статті надсилайте на електронну адресу office@ccc.kiev.ua з приміткою – Ключ до фінансування від ТЦК або Key to funding from CCC.
    З найкращими побажаннями,
    Редакційна колегія електронного бюлетеня “Ключ до фінансування від ТЦК”.
    ***********************
    Сьогодні на нашому сайті використані повідомлення бюлетеню "Ключ до фінансування"


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати