Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Надійшов до читача червневий номер електронного бюлетеня “Ключ до фінансування”.

2 червня, 2006 р.

    *** На сторінках цього номеру на Вас чекає “ найгарячіша” інформація про численні гранти, конкурси та програми. Зокрема, конкурс “Відкритість влади — крок до громадянського суспільства” спрямований на розвиток демократії; навчальний курс “Об’єднуємось заради різноманітності”, відкриті тренінги I нституту успішних громад.
    
    Виникла потреба оперативно поінформувати суспільство про ту чи іншу подію? Найкращий спосіб – прес-реліз. Не знаєте як його написати? Не впадайте у відчай! Наша стаття “Пишемо прес-реліз” відкриє Вам секрети та допоможе створити та оформити професійно будь-який прес-реліз. Також Ви маєте можливість ближче ознайомитись з роботою своїх колег з організації “Міжнародний жіночий фонд”. Крім того, ТЦК інформує про результати проведеного дослідження стану та динаміки розвитку українських НУО.
    
    Якщо Ви представник НУО та бажаєте, щоб про Вас дізнались в інших громадських організаціях, тоді надішліть нам інформацію про Вашу організацію і ми розмістимо її у рубриці “Знайомтесь”. Для цього, нам необхідна інформація про виникнення та діяльність Вашої організації у форматі невеликої статті (півсторінки А-4). Статті надсилайте на електронну адресу office@ccc.kiev.ua з приміткою – Ключ до фінансування від ТЦК або Key to funding from CCC.
    З найкращими побажаннями,
    Редакційна колегія електронного бюлетеня “Ключ до фінансування від ТЦК”.
    ***********************
    Сьогодні на нашому сайті використані повідомлення бюлетеню "Ключ до фінансування"


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю