Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Об'єднання громадян за держреєстрацію платитимуть удвічі менше

7 червня, 2006 р.

    *** З початку 2007 року об'єднання громадян сплачуватимуть за державну реєстрацію удвічі менше, а професійні спілки буде звільнено від сплати реєстраційного збору.
    
    Це передбачено постановою Кабінету Міністрів від 31 травня 2006 р. № 768. Урядовим документом внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 26 лютого 1993 р. № 143 “Про порядок справляння і розміри збору за реєстрацію об'єднань громадян” і від 30 березня 1998 р. № 383 “Про розміри і порядок справляння плати за державну реєстрацію благодійних організацій”.
    
    З 1 січня 2007 р. розмір збору за державну реєстрацію всеукраїнських об’єднань громадян зменшиться до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а міжнародних – до 2,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян і до 250 доларів США (за наявності ліцензії Національного банку) або еквівалента цієї суми у валюті України за офіційним обмінним курсом Національного банку на час сплати.
    
    Для місцевих об'єднань громадян, а також місцевих осередків зареєстрованих всеукраїнських і міжнародних об'єднань громадян у залежності від їх статусу розмір зазначеного збору зменшено з 10 і 5 до 5 та 2,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.
    
    Всеукраїнські, міжнародні, місцеві благодійні організації, а також відділення, філії, представництва всеукраїнських, міжнародних благодійних організацій також у залежності від їх статусу будуть сплачувати від 1,5 до 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян. Раніше цей розмір визначався сумами від 3 до 1 названого мінімуму.
    
    Від сплати реєстраційного збору звільнено професійні спілки, що узгоджується зі статтею 2 Конвенції № 87 Міжнародної організації праці про свободу асоціації та захист права на організацію від 9 липня 1948 року.
    
    Уряд сподівається, що реалізація постанови створить сприятливі умови для утворення нових громадських формувань і подальшого розвитку громадянського суспільства в Україні.
    
    Джерело : Відділ сприяння розвитку громадянського суспільства Департаменту комунікацій влади та громадськості Секретаріату Кабінету Міністрів України
    
    Автор : Максим Лациба, Український незалежний центр політичних досліджень


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю