Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ПРОГРАМА «ЗМІНИ В РЕГІОНІ – RITA» НА 2006/07 РОКИ

16 червня, 2006 р.

    Програма RITA здійснюється передусім шляхом підтримки проектів польських громадських організації та освітніх установ. Особлива увага приділяється галузям системної трансформації, в котрих обмін польським досвідом найефективніший з точки зору використання в країнах колишнього східного блоку (розвиток громадянського суспільства, реформування місцевого самоврядування, громадянська освіта, реформа освітньої системи, підтримка для незалежних ЗМІ). Співпраця польських та закордонних партнерів може здійснюватися у різноманітних формах: зустрічі, навчання, стажування, експертна допомога, спільні заходи.
    
    Передбачено два види конкурсів:
    ”Співпрацюємо локально” – в цієї категорії підтримка надається локальним ініціативам, запропонованим польськими організаціями та освітніми установами у співпраці з партнерами, передусім з сусідських країн Польщі (тобто, України, Білорусі та Калінінградської області Російської Федерації) Молдови. Особливо запрошуємо до участі в конкурсі організації, які не проводили міжнародного обміну.
    
    ”Найкращий польський досвід” – це конкурс спрямований на передачу найефективнішого польського досвіду системної трансформації. До участі в цієї категорії запрошуються польські організації, що мають досвід у реалізації подібних проектів у Регіоні, або ті, які мають відповідні досягнення у Польщі.
    
    Оскільки для участі в програмі RITA необхідно партнерство з країнами колишнього східного блоку, в тому числі України, програма заохочує українські організації до активного спілкування з польськими партнерами щодо можливої співпраці та спільного подання проектів. Інформацію про польські організації можна отримати на Інтернет-сайті www.ngo.pl, a також на компакт-диску ”Діяльність польських НДО за кордоном” (розповсюджується Фондом ”Освіта для демократії”).
    
    Останній термін подачі заявок тільки польськими організаціями та освітніми установами:
    - у категорії ”Співпрацюємо локально”: 15 вересня 2006 року та 15 березня 2007 року.
    - у категорії ”Найкращий польський досвід”: 15 жовтня 2006 року.
    
    
    
    КОНТАКТИ
    
    Bartosz Jedrzejczak
    
    RITA
    
    Tел.: (22) 635 78 64; +48 (609) 375 989
    
    Eл. пошта: rita@edudemo.org.pl, b.jedrzejczak@edudemo.org.pl, або rita@edudemo.org.pl
    
    Інтернет-сторінка: http://www.edudemo.org.pl/rita


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю