Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс Ecole des Roshes

25 лютого, 2004 р.

    Конкурс проводить школа Ecole des Roches разом з журналом "Освіта без кордонів"
    
    Тобі від 12 до 16 років і ти любиш французьку мову. Ти можеш взяти участь у конкурсі , що проводить школа Ecole des Roches разом з журналом "Освіта без кордонів. Studyі" і виграти головний приз - 3-х тижневу безкоштовну поїздку на програму вивчення французької мови влітку 2004 року (включаючи авіапереліт Москва-Париж-Москва, навчання, проживання, харчування, трансфер, екскурсії, страховку, візу). Кращим учасникам конкурсу будуть вручені призи: матеріали для вивчення французької мови, словники, книги.
    
    Конкурс буде проходити 4 місяці, кожен місяць - нові питання. Участь у кожнім турі збільшують твої шанси на перемогу! Кожен тур конкурсу містить 2 завдання: питання про Школу Рош, відповіді на які ти зможеш знайти, якщо уважно вивчиш сайт www.ecoledesroches.com или брошуру (її можна замовити в представництві Ecole des Roches за адресою: м. Москва, вул. Арбат, 35, офіс 652, або замовити по тіл: 248-08-44/33, 248-92-92, або по e-maіl: ecoledesroches@ecoledesroches.ru), а також питання про культуру й історію Франції.
    
    1 завдання:
    Школа-пансіон Рош (Ecole des Roсhes) - одна із самих найвідоміших і найстарших приватних шкіл Франції, російські учні якої домагаються відмінних академічних результатів.
    Питання: у якому році була заснована школа Рош?
    
    2 завдання:
    Цей історичний персонаж порівнював себе з політичною формою організації суспільства. Сучасники порівнювали його з небесним тілом. При його житті у Франції був побудований чудовий палац з парком - один із шедеврів світової архітектури і садового мистецтва. Питання: Хто ця людина? Що ви можете розповісти про нього і його епоху?
    
    Відповіді на російській або французькій мові надсилай до 1 березня 2004 року за адресою журналу "Утворення без границь. Studyі": 117036, м. Москва, а/я 46, або по електронній пошті konkurs@studyі.ru з позначкою "Конкурс"
    
    У листі ти обов'язково повинний указати:
    1) Дані про себе: ФИО, вік, поштова адреса, e-maіl (якщо є), тіл/факс, номер школи
    2) У яких країнах ти вже бував і як довго?
    3) Які іноземні мови ти вивчаєш, який у тебе рівень володіння французькою мовою.
    
    У журі конкурсу входять представники Школи Рош і журналу "Освіта без кордонів. Studyі". Українці теж можуть брати участь.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати