Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс Ecole des Roshes

25 лютого, 2004 р.

    Конкурс проводить школа Ecole des Roches разом з журналом "Освіта без кордонів"
    
    Тобі від 12 до 16 років і ти любиш французьку мову. Ти можеш взяти участь у конкурсі , що проводить школа Ecole des Roches разом з журналом "Освіта без кордонів. Studyі" і виграти головний приз - 3-х тижневу безкоштовну поїздку на програму вивчення французької мови влітку 2004 року (включаючи авіапереліт Москва-Париж-Москва, навчання, проживання, харчування, трансфер, екскурсії, страховку, візу). Кращим учасникам конкурсу будуть вручені призи: матеріали для вивчення французької мови, словники, книги.
    
    Конкурс буде проходити 4 місяці, кожен місяць - нові питання. Участь у кожнім турі збільшують твої шанси на перемогу! Кожен тур конкурсу містить 2 завдання: питання про Школу Рош, відповіді на які ти зможеш знайти, якщо уважно вивчиш сайт www.ecoledesroches.com или брошуру (її можна замовити в представництві Ecole des Roches за адресою: м. Москва, вул. Арбат, 35, офіс 652, або замовити по тіл: 248-08-44/33, 248-92-92, або по e-maіl: ecoledesroches@ecoledesroches.ru), а також питання про культуру й історію Франції.
    
    1 завдання:
    Школа-пансіон Рош (Ecole des Roсhes) - одна із самих найвідоміших і найстарших приватних шкіл Франції, російські учні якої домагаються відмінних академічних результатів.
    Питання: у якому році була заснована школа Рош?
    
    2 завдання:
    Цей історичний персонаж порівнював себе з політичною формою організації суспільства. Сучасники порівнювали його з небесним тілом. При його житті у Франції був побудований чудовий палац з парком - один із шедеврів світової архітектури і садового мистецтва. Питання: Хто ця людина? Що ви можете розповісти про нього і його епоху?
    
    Відповіді на російській або французькій мові надсилай до 1 березня 2004 року за адресою журналу "Утворення без границь. Studyі": 117036, м. Москва, а/я 46, або по електронній пошті konkurs@studyі.ru з позначкою "Конкурс"
    
    У листі ти обов'язково повинний указати:
    1) Дані про себе: ФИО, вік, поштова адреса, e-maіl (якщо є), тіл/факс, номер школи
    2) У яких країнах ти вже бував і як довго?
    3) Які іноземні мови ти вивчаєш, який у тебе рівень володіння французькою мовою.
    
    У журі конкурсу входять представники Школи Рош і журналу "Освіта без кордонів. Studyі". Українці теж можуть брати участь.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю