Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Українське студентство чолом б"є...

24 червня, 2006 р.

    *** Українське студентство в цілому та представники організованого руху студентів і аспірантів особливою мірою є задоволені звісткою про успішне завершення переговорів з формування у Верховній Раді України коаліції депутатських фракцій, до складу якої входять більшість народних депутатів України, що, безумовно, суттєво сприяє стабілізації соціально-політичної ситуації в країні, створює можливість формування керівництва Парламенту та повністю політично легітимного Уряду.
    
    У сучасних умовах, коли рівню головної загрози національній безпеці України набуває демографічна проблема, до особливих пріоритетів діяльності нового Уряду, на нашу думку, має належати молодіжна політика, як система цілеспрямованих і продуманих дій держави у сфері сприяння соціальному становленню та розвитку молоді.
    
    Тому в якості одного зі справді важливих позитивних моментів опублікованого електронними ЗМІ тексту коаліційної угоди ми розглядаємо збереження в Україні посади Міністра у справах сім’ї, молоді та спорту як окремого члена Уряду, безпосередньо відповідального за молодіжну політику на загальнодержавному рівні.
    
     За недовгий час існування в нашій країні Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту між студентськими організаціями та Міністром Юрієм Павленком склалися конструктивні партнерські стосунки, що сприяють спрямуванню потенціалу студентського активу на виконання соціально значущих державних програм з питань молоді. Зокрема, намітилась тенденція поступового збільшення державного фінансування програм, безпосередньо здійснюваних студентськими організаціями, започатковано роботу зі створення системи сезонного оздоровлення студентів, розширення функціонування в Україні міжнародних карток і студентських посвідчень, які дають право на отримання знижок під час придбання товарів та послуг.
    
     Ми хотіли б, щоб цю роботу було продовжено і надалі, в якості запоруки чого розглядаємо збереження за Юрієм Павленком у складі нового Кабінету Міністрів займаної ним зараз міністерської посади. При цьому ми виходимо з того, що загальнодержавні стратегічні інтереси мусять мати у даному відношенні пріоритет над логікою партійно-політичних інтересів, які могли б визначати й інше розв’язання цього питання.
    
     На сьогоднішній момент саме в особі Юрія Павленка ми вбачаємо гаранта консолідації молодіжного руху в Україні та його ефективної і конструктивної взаємодії з державною владою.
    
     Тому, зважаючи на нашу позицію, як представників організованого студентського загалу, який завжди є найбільш активним та політично значущим загоном української молоді, просимо вас прийняти відповідне державницьке рішення про призначення Юрія Павленка Міністром у справах сім’ї, молоді та спорту в новому Уряді України.
    
    
    Президент ВМГО “Асоціація правозахисних
    організаторів студентів України”
    Г.Ф.Труханов
    
    Голова Правління ВМГО
    “Всеукраїнська рада студентів”
    О.М.Яцунь
    
    Голова ВМГО Українська
    Студентська Спілка
    С.І.Куценко
    
    Голова ВМГО
    “Студентське братство”
    О.А.Яценко
    
    В. о. президента ВМГО “Українська
    асоціація студентського самоврядування”
    О.М.Кляшторний


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати