Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Становлення і розвиток фондів громад в Україні

27 червня, 2006 р.

    *** 21-23 червня 2006 р. у с. Коблево (Миколаївської області) пройшов триденний семінар-тренінг "Знання і навички необхідні для роботи комьюнити фонду". У тренінгу взяли участь представники чотирьох малих міст (посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати, бізнесмени і представники громадськості): Теплодара, Південного, Бєлгород - Дністровського і Вознесенська, що є партнерами проекту "Соціальні інвестиції для стабільного розвитку громади" Асоціації підтримки суспільних ініціатив "Ковчег", здійснюваного при фінансовій підтримці Фонду імені Стефана Батория.
    У ході проведення тренінгу учасники змогли детально ознайомитися з особливостями роботи комьюнити фондів в Україні, організацією роботи спостережливої й експертної ради, розглянули питання забезпечення стабільності розвитку територій з використанням механізмів роботи комьнити фондів, оцінили ресурси громади, що можуть бути використані в роботі комьюнити фонду, а також ознайомилися з досвідом роботи "Фонду Одеси". Особлива увага була приділена питанням зв'язаним з місцевою філантропією і залучення бізнесу до рішення місцевих соціальних проблем, через механізми комьюнити фонду.
    За результатами проведення семінару - тренінгу були сформовані ініціативні групи по створенню фондів розвитку громад у малих містах - учасника проекту, а також з урахуванням особливостей громад були розроблені різні моделі роботи фондів. Планується, що в створенні фондів будуть брати участь представники влади, бізнесу і громадськості. Така формула дозволить фонду реально орієнтуватися на проблеми і потреби громади в рамках досягнення стабільності розвитку територій.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати