Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ ФУНДАЦІЇ ЧИННІСТЬ ЗАКОНУ

26 лютого, 2004 р.

    ПРОСТО НЕ КУПУЙТЕ ПІДСНІЖНИКИ, ФІАЛКИ, КРОКУСИ, ПРОЛІСКИ! Й тим підтримаєте рідну природу! А ще надсилайте нам свої підписи під "Зверненням" до Мінекології, природоохоронної прокуратури,Держкомлісгоспу,Держкомітету заповідників тощо
    не лише НУО, а й всім, кому небайдужа природа України, її біологічне різноманіття.
    Надіславши електронною поштою своє прізвище, ім"я та по-батькові та будь-які координати на нашу адресу: info@rol.org.ua, ви підтримаєте це звернення, котре ми передамо до відповідних природоохоронних органів та відомств.
    Ось його текст:
    ****************************** "Березень, окрім прекрасного свята весни має й свої сумні сторони. Підсніжники, фіалки, крокуси – ці чудові весняні квіти, останнім часом перетворились на символ людського безрозсудства та об"єкт варварського знищення. Напередодні весняних свят та ще протягом місяця після них, ці рідкісні квіти знищуються, без перебільшення, промисловими масштабами і з метою отримання прибутку. Переважна більшість так званих первоцвітів занесені до “Червоної книги України”. Їх захищає "Міжнародна конвенція про торгівлю рідкісними видами флори та фауни". Однак первоцвіти везуть і везуть з Криму, Карпат, Причорномор’я, Вінницької області. Все це відбувається при практично повній байдужості влади. Ми пропонуємо відповідним державним відомствам посилити контроль за виконанням відповідного законодавства України. І наприкінці сезону провести спеціальну прес-конференцію зцього приводу та поінформувати екологічну громадськість про результати роботи. Природоохоронній прокуратурі розглянути можливість, створити спільно із громадськістю, спеціальні отряди "Екологічну дружину", з метою запобігання фактам варварського знищення первоцвітів."


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю