Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ ФУНДАЦІЇ ЧИННІСТЬ ЗАКОНУ

26 лютого, 2004 р.

    ПРОСТО НЕ КУПУЙТЕ ПІДСНІЖНИКИ, ФІАЛКИ, КРОКУСИ, ПРОЛІСКИ! Й тим підтримаєте рідну природу! А ще надсилайте нам свої підписи під "Зверненням" до Мінекології, природоохоронної прокуратури,Держкомлісгоспу,Держкомітету заповідників тощо
    не лише НУО, а й всім, кому небайдужа природа України, її біологічне різноманіття.
    Надіславши електронною поштою своє прізвище, ім"я та по-батькові та будь-які координати на нашу адресу: info@rol.org.ua, ви підтримаєте це звернення, котре ми передамо до відповідних природоохоронних органів та відомств.
    Ось його текст:
    ****************************** "Березень, окрім прекрасного свята весни має й свої сумні сторони. Підсніжники, фіалки, крокуси – ці чудові весняні квіти, останнім часом перетворились на символ людського безрозсудства та об"єкт варварського знищення. Напередодні весняних свят та ще протягом місяця після них, ці рідкісні квіти знищуються, без перебільшення, промисловими масштабами і з метою отримання прибутку. Переважна більшість так званих первоцвітів занесені до “Червоної книги України”. Їх захищає "Міжнародна конвенція про торгівлю рідкісними видами флори та фауни". Однак первоцвіти везуть і везуть з Криму, Карпат, Причорномор’я, Вінницької області. Все це відбувається при практично повній байдужості влади. Ми пропонуємо відповідним державним відомствам посилити контроль за виконанням відповідного законодавства України. І наприкінці сезону провести спеціальну прес-конференцію зцього приводу та поінформувати екологічну громадськість про результати роботи. Природоохоронній прокуратурі розглянути можливість, створити спільно із громадськістю, спеціальні отряди "Екологічну дружину", з метою запобігання фактам варварського знищення первоцвітів."


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати