Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс громадянської журналістики

4 жовтня, 2006 р.

    Британська Рада в Україні за підтримки Nokia в Україні оголошує про започаткування проекту «Громадянська журналістика» та запрошує взяти участь у конкурсі громадянської журналістики «Європейський вибір України – я очевидець», а також відвідати майстер-класи із провідними британськими журналістами.
    
    Взяти участь у конкурсі може кожен громадянин, який не є фаховим журналістом, але активно збирає, аналізує та має бажання поширити інформацію, що стосується життя суспільства, захисту власних громадянських та людських прав.
    
    Конкурс розпочнеться 1 жовтня 2006 року і триватиме до 15 листопада 2006 року.
    
    Переможців буде визначено членами журі і оголошено 28 листопада 2006 року. До конкурсу допускаються журналістські матеріали, що складаються з тексту (англійською, українською або російською мовами) та фотографій, зроблених за допомогою мобільного телефону з вбудованою камерою або звичайною фотокамерою.
    
    Троє учасників, роботи яких журі визнає найкращими, отримають найновіші моделі мобільних телефонів з вбудованою камерою Nokia N93.
    
    Докладнішу інформацію про умови участі у конкурсі та про інші події в рамках проекту можна дізнатися на сторінці http://www.britishcouncil.org/uk/ukraine-reporter.htm
    
    
    
    Джерело : Британська рада в Україні


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати