Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Українська програма партнерства у галузі мас-медіа (UMPP)

4 жовтня, 2006 р.

    Рада Міжнародних Наукових Досліджень та Обмінів (IREX) отримала грант від Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні (Public Affair Section, US Embassy in Ukraine) на адміністрування Програми Партнерства в Галузі Мас-медіа в Україні (Ukrainian Media Partnership Program).
    
    За допомогою створення та розвитку 3 партнерств між американськими та українськими компаніями Програма Партнерства в Галузі Мас-медіа в Україні впроваджує довгострокову підтримку цільових українських медіа компаній. Програма розпочне свою діяльність 9 жовтня 2006 року. Стажування в рамках затверджених медіа-партнерств почнеться наприкінці січня 2006 року.
    
    Українська програма партнерства у галузі мас-медіа (UMPP) проводить тренінги з розвитку ЗМІ для українських незалежних медіа-груп, встановлюючи довготривалі (12-13 місяців) партнерства між друкованими та телевізійними українськими та американськими ЗМІ. Кожне партнерство - це дві інтернатури для українських учасників у США, два візити американських учасників до України та постійні заходи та підтримка зв’язків за допомогою Інтернету під час періоду дії гранту. Двосторонні обміни, що виконують завдання програми, проводяться так, щоб задовольнити особливі потреби українських партнерів у таких галузях: управління бізнесом, реклама/ маркетинг/ промоушн, професійна журналістика, подача новин, журналістська етика, відносини між журналістами та редакторами, отримання ліцензії та інші юридичні питання, пов’язані зі ЗМІ.
    
    ТРИВАЛІСТЬ ПРОЕКТУ: Жовтень 2006 - Грудень 2007
    
    Діяльність програми:
    • Спеціалізований веб-тренінг для українських партнерів;
    
    • Два українських стажування (два тижні) в США;
    
    • Два американських тренінги (один тиждень) в Україні у місті-організаторі;
    
    
    Процес відбору партнерів
    
    IREX анонсує конкурс між кандидатами, яких запропонують місцеві медіа-експерти. До конкурсу запрошуються друковані, теле/радіо та електронні незалежні українські ЗМІ.
    Представники українських державних ЗМІ не можуть подавати заявки.
    До критеріїв відбору відносяться: 1. незалежність; 2. попередня участь у місцевих тренінгах;. Партнерства можуть включати ЗМІ обласних центрів чи невеликих регіональних міст.
    
    Заявки прийматимуться до 30 жовтня (понеділок) 2006 року.
    
    Щоб взяти участь у конкурсі, звантажте стандартну анкету-заявку
    
    Відправте заповнені анкети електронною поштою на адресу sbuko@kyiv.irex.org або ж звичайною поштою на адресу: IREX У-Медіа вул. Ризька 15
    (ст. м. Дорогожичі) Київ 04112
    
    Докладнішу інформацію про умови конкурсу можна отримати за телефоном + 38 (044) 458-44-43; + 38 (044) 458-44-40 та електронною адресою sbuko@kyiv.irex.org
    Світлана Буко, Координатор Програми Партнерства в Галузі Мас-медіа в Україні
    
    
    Автор : Кирило Животовський, експерт IREX U Media


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати