Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс „Захист прав та інтересів людей, які живуть з ВІЛ”

9 жовтня, 2006 р.

    Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за напрямом „Захист прав та інтересів людей, які живуть з ВІЛ”.
    
    Конкурс проводиться в рамках програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні», що впроваджується Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією.
    
    Метою конкурсу є підтримка ініціатив, спрямованих на налагодження системи надання якісних послуг з правового захисту людей, які живуть з ВІЛ, формування толерантного ставлення до них з боку суспільства, адекватне реагування на випадки порушень прав ЛЖВ, зменшення рівня дискримінації та стигматизації, розширення обізнаності ЛЖВ щодо можливостей самозахисту та відстоювання своїх прав.
    
    Проект має привести до конкретних результатів, серед яких можуть бути створення судових прецедентів, налагодження системи надання юридичних консультацій ЛЖВ, проведення серії практичних семінарів/тренінгів, публікація інформаційних матеріалів та тематичних публікацій у національних ЗМІ тощо.
    
    До участі запрошуються неурядові організації, які відповідають наступним критеріям:
    • розуміння основ, завдань та методів правозахисної роботи, практичний досвід роботи у вказаній сфері;
    • відсутність упередженого ставлення до ЛЖВ та готовність тісно співпрацювати з ВІЛ-сервісними організаціями впродовж реалізації проекту;
    • наявність в організації достатніх ресурсів для здійснення запропонованої діяльності;
    
    Вимоги до проектних пропозицій:
    • Реалістичність та досяжність запропонованих цілей;
    • Спроможність документально підтвердити наявні або потенційні можливості партнерства (наприклад, листи підтримки, угоди, меморандуми про співпрацю тощо).
    • Координація заходів із подібною діяльністю, яку здійснюють інші організації.
    • Визначення кількісних та якісних показників, які будуть свідчити про ефективність роботи та досягнення запланованих цілей.
    • Матеріали, які характеризують діяльність Вашої організації (аналітичні звіти, фінансові звіти, статті, брошури, публікації про Вашу організацію в пресі). Оберіть найважливіші документи (будь ласка, надсилайте не більше 4-х зразків).
    
    Асоціації або коаліції з декількох організацій, які подають проектну пропозицію, мають додати свої угоди про співпрацю та взаєморозуміння.
    
    Спеціальна обов‘язкова вимога до проекту – співпрацювати з центральним офісом Всеукраїнської Мережі ЛЖВ та її регіональними представниками (контакти надаються нижче).
    
    Максимальна сума бюджету сума бюджету проекту - до 30 000 доларів США
    Бюджет має бути реалістичним та орієнтованим на безпосереднє забезпечення виконання завдань проекту.
    Загальна тривалість проекту не повинна перевищувати 11 місяців: з 1 листопада 2006 по 30 вересня 2007 року.
    
    Останній термін подання проектних заявок – 23 жовтня 2006 року (за поштовим штемпелем).
    
    Для участі у конкурсі необхідно подати проектну заявку з бюджетом, які складено за відповідними формами, що надсилаються разом з цим оголошенням. Проектна пропозиція надсилається в п’яти примірниках українською або російською мовою за адресою:
    
    
    м. Київ, 03680
    вул. Димитрова, 5, корпус 10 А, 6 поверх
    Міжнародний благодійний фонд
    „Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні” з поміткою «Конкурс»
    та електронною поштою на адресу
    marchenko@aidsalliance.org.ua та skala@aidsalliance.org.ua
    
    За додатковими консультаціями звертайтесь, будь ласка, в офіс Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД Україні»: (044) 4905485, 4905486, 4905487; Факс (044) 4905489
    
    Контактні особи: Павло Скала, Менеджер програм з політики та адвокації, (внутрішній номер телефону 221) та Дарина Марченко, Асистент відділу ресурсного розвитку та документації (внутрішній номер телефону 148)


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати