Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Продовжуючи справу Макаренка...

9 жовтня, 2006 р.

    Державним департаментом України з питань виконання покарань 12-13 жовтня 2006 року на базі Курязької виховної колонії(для підлітків)проведено міжнародну науково-практичну конференцію „Стратегія розвитку партнерства державних органів і громадських організацій у процесі ресоціалізації неповнолітніх правопорушників та дотримання їхніх прав і законних інтересів при виконанні кримінальних покарань".
    Наша організація Фундація «Чинність закону», була запрошена для участі в роботі конференції. Також брали участь у засіданні ведучі вчені, представники державних органів та громадських організацій України, міжнародних організацій, судових і правоохоронних органів, практичні працівники пенітенціарних систем зарубіжних країн.
    Програма конференції передбачала обговорення педагогічних, психологічних, правових та інших проектів процесу ресоціалізації підлітків, які знаходяться у конфлікті з законом; факторів соціальною та психологічного впливу на формування їх свідомості; пошук нових форм і методів роботи у цій сфері.
    
    На фото: Музей Педагога А.С. Макаренко на території Курязької підліткової колонії


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати