Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Частинка Республіки Кореї у Сімферополі

10 жовтня, 2006 р.

    **** Міська влада Сімферополя готова посприяти у відкритті Корейського культурного центру і Консульства Республіки Корея у своєму містечку. Саме про це йшлося під час зустрічі Сімферопольського міського голови Геннадія БАБЕНКА та секретаря міської ради Володимира БЛІНОВА з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Хо Сун ЧОЛОМ, а також Президентом Кримської асоціації корейців «Корьо» Володимиром КІМОМ.
    
    Ознайомивши гостей з планами відтворення древньої пам’ятки Неаполь Скіфський і перспективами розвитку енергетичної і транспортної інфраструктури Сімферополя, міський голова кримської столиці висловив зацікавленість можливою участю південнокорейської сторони в практичній реалізації ряду економічних проектів на правах концесії.
    
    Також під час зустрічі була досягнута домовленість про встановлення зв’язків між Сімферополем і адміністративним центром острова Чунжон - крупним туристичним центром Республіки Корея.
    
    Нагадаємо, в Україні проживає біля 15-ти тисяч корейців. Кримська діаспора найбільша в Україні і налічує більше чотирьох тисяч людей.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати