Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Прес-клуб до Міжнародного дня подолання бідності

13 жовтня, 2006 р.

    *** Напередодні Міжнародного дня подолання бідності Програма розвитку ООН в Україні організовує прес-клуб з українськими та міжнародними експертами для того, щоб обговорити питання подолання бідності в Україні, національні особливості цієї проблеми в нашій країні.
    
    У 1993 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 17 жовтня Міжнародним днем подолання бідності, який з тих пір відзначається щороку.
    
    Запрошені експерти:
    • пан Френсіс М. О’ДОННЕЛЛ, постійний представник, Програма розвитку ООН в Україні;
    • пан Джефрі ФРЕНКС, старший постійний представник, Міжнародний Валютний Фонд в Україні;
    • пані Людмила МУСІНА, заступник міністра економіки, Міністерство економіки України;
    • пан Вадим ПІЩЕЙКО, директор департаменту економічної стратегії, Міністерство економіки України;
    • пан Руслан ДОРОШКЕВИЧ, заступник директора департаменту розвитку соціальної та гуманітарної сфер, Міністерство економіки України;
    • пані Валентина ЛАТІК, директор департаменту соціального розвитку, Міністерство праці та соціальної політики України;
    • пані Наталія ОПАРІНА, експерт з економічної політики, Проект „Цілі Розвитку Тисячоліття” ПРООН в Україні.
    
    Де/Коли: Понеділок, 16 жовтня, 2006 об 11:00, Конференц-зал інформаційного агентства УНІАН (Хрещатик,4).
    
    Акредитація преси: до 17.00, 13 жовтня, 2006 року за телефоном 253 9363.
    
    Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до пані Вероніки ВАЩЕНКО, +38 067 927 6038 veronika.vashchenko@undp.org або пані Наталі ШТАНЬКО +38 063 847 39 62, nshtanko@me.gov.ua
    
    
    У 1993 році Генеральна Асамблея ООН резолюцією 47/196 визначила 17 жовтня Міжнародним днем подолання бідності з метою привернення уваги до необхідності зменшення бідності та злиднів в усіх країнах, особливо у країнах, що розвиваються. На сучасному етапі розвитку завдання подолання бідності є найважливішим для України. Досягнення економічного зростання вимагає переосмислення обраної стратегії розвитку, саме в контексті принципової корекції політики доходів – перенесення акцентів із підтримки соціально вразливих верств населення на стимулювання ефективної економічної діяльності працездатних громадян.
    
    У 2000 році на Самміті Тисячоліття ООН, визначили головні Цілі Розвитку Тисячоліття (ЦРТ) та зобов’язались досягти їх до 2015 року. Україна була одною з 191 країн-учасниць цього Самміту, які домовились докласти зусиль задля виконання таких ЦРТ як подолання бідності, забезпечення якісної освіти впродовж життя, сталий розвиток довкілля, поліпшення здоров’я матерів та зменшення дитячої смертності, обмеження поширення ВІЛ/СНІДу та туберкульозу, забезпечення гендерної рівності та розвиток глобального співробітництва.
    
    ПРООН є глобальною мережею розвитку ООН, яка надає країнам знання, досвід та ресурси задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя. ПРООН зосереджується на допомозі країнам щодо розвитку та вирішенні викликів демократичного врядування, викорененні бідності, подоланні ВІЛ/СНІДу, попередженні криз та відновленні їх наслідків, розвитку енергетики та довкілля Ми співпрацюємо з 166 країнами світу, допомагаючи їм знаходити власні шляхи розв’язання глобальних та загальнонаціональних проблем розвитку.
    
    Джерело : Програма розвитку ООН в Україні


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати