Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ГОЛОВА РАДИ ЛАБОРАТОРІЇ ЗАКОНОДАВЧИХ ІНІЦІАТИВ ВИСТУПИВ ПЕРЕД УЧАСНИКАМИ ПРОГРАМИ СТАЖУВАННЯ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ

13 жовтня, 2006 р.

    *** 11 жовтня, за традицією проведення настановчих сесій, яка розпочинає роботу програми стажування молодих фахівців у Верховній Раді України, Голова Ради Лабораторії законодавчих ініціатив Ігор Когут зустрівся з учасниками програми, яку реалізує Програма сприяння парламенту України університету Індіана. Молоді люди різного фаху та з різних регіонів України наступні дві сесії Верховної Ради України стажуватимуться в комітетах та управліннях українського парламенту. Тому тематика, запропонована І.Когутом, викликала природній інтерес та дискусію серед молодих стажерів.
    
    Зокрема під час зустрічі йшлося про новий конституційно-правовий дизайн влади та місце парламенту, про значення дослідження парламентаризму, особливості законотворчого процесу та роль громадськості (громадських рад при комітетах ВРУ) в цьому процесі, про необхідність залучення інструментів аналізу політики в процес підготовки та ухвалення державних рішень (в тому числі законодавчих). Учасників зустрічі цікавили перспективи політичної реформи, розвиток виборчого законодавства, проблеми молодіжної, регіональної та екологічної політики. Окремо йшлося про законодавчі ініціативи, над якими працювали експерти Лабораторії, а це державне фінансування політичних партій, виборче законодавство, лобіювання, засоби масової інформації. Мова йшла про фаховий експертний парламентський журнал, який вже понад 5 років видає Лабораторія законодавчих ініціатив: "Часопис ПАРЛАМЕНТ".
    
    Під час зустрічі не оминули увагою відомі моніторингові проекти, які реалізуються експертами ЛЗІ, торкалися багатьох моментів з досвіду реалізації Громадської кампанії “Усвідомлений вибір 2006”, а також нової програми ЛЗІ – Української школи політиних студій.
    
    Ігор Когут подякував учасникам та організаторам зустрічі за інтерес до діяльності Лабораторії законодавчих ініціатив та наміри до активізації співпраці учасників програми з Лабораторією та інтерес до Української школи політичних студій.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати