Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Як намагаються обмежити право громадян на мітинги та пікети у Києві

18 жовтня, 2006 р.

    *** Київською міською державною адміністрацією підготовлено проект рішення “Про порядок організації та проведення недержавних масових заходів у місті Києві” та відповідне Положення.
    
    Виходячи з пункту 2 рішення у центральній частині міста Києва дозволяється проводити культурно-мистецькі заходи тільки загальнодержавного значення в дні національних свят. Час проведення заходів обмежено до 10 годин вечора (п. 6.2). А організаторам недержавних масових заходів рекомендовано проводити їх на стадіонах, парках та іподромах. Пунктом 3 рішення заборонено самовільне встановлення у центральній частині міста наметів та будь-яких стендів, щитів, панно, прапорів, екранів, транспарантів, наклейок (теж саме забороняється п. 7.7. Положення). Пунктом 3.2.2. Положення, організаторів масових заходів зобов’язано не пізніш, як за 1 місяць для міжнародного та всеукраїнського масового заходу у письмовій формі повідомляти Київську міську державну адміністрацію (КМДА). А пунктом 3.2.3., організаторів масових заходів, навіть зобов’язують робити внесок до спеціального фонду. Пунктом 3.3.1., учасникам масових заходів заборонено маскувати своє обличчя.
    
    Київська міська організація Спілки Української Молоді закликала депутатські фракції партій і блоків у Київраді – не голосувати за протизаконне рішення “Про порядок організації та проведення недержавних масових заходів у місті Києві”.
    
    Спілка також закликає киян (у разі прийняття цього рішення Київрадою), ігнорувати його норми, бо норми Конституції України є нормами прямої дії.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати