Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


У Києві відкриється реабілітаційний центр для дітей-сиріт

18 жовтня, 2006 р.

    Центр буде розрахований приблизно на 50 дітей, які будуть проходити реабілітацію протягом 9-ти місяців
    
    Центр соціально-психологічної реабілітації для дітей-сиріт має відкритися вже на початку 2007 року. Зараз приміщення ремонтують. Центр буде знаходитись на території колишнього дитячого садочка. Пройти курс реабілітації там зможуть діти з малозабезпечених сімей, діти-сироти, діти, які піддавалися насильству та жорстокому ставленню. Для кожного з них буде підібраний індивідуальний підхід. Центр буде розрахований приблизно на 50 дітей, які будуть проходити реабілітацію протягом 9-ти місяців.
    
    Заступник голови КМДА Віталій Журавський оглянув приміщення, поспілкувався з майбутнім директором реабілітаційного центру та запевнив, що через місяць всі документи на право створення офіційного реабілітаційного центру соціально-психологічної допомоги дітям-сиротам будуть передані у руки нового директора.
    
    «Ми зробимо все можливе у найближчий час для передачі документів. Дітей, які потребують реабілітації, зараз приблизно тисяча у нашому місті. Якщо ми не подбаємо про безпритульних дітей - про них ніхто не подбає. Цим серйозно при попередній владі ніхто не займався, ніби безпритульні діти - це не наші діти», - зазначив Віталій Журавський.
    
    Крім того, міська влада планує відкрити ще 5-ть районних центрів реабілітації. Це будуть невеликі локальні центри для допомоги дітям у різних районах міста. Про це розповів начальник служби у справах неповнолітніх КМДА Микола Кулеба.
    
    «Також на базі медико-оздоровчого центру, що на Бориспільському шосе, буде відкрито центр соціально-психологічної допомоги. Ми хочемо створити там базу для пошуку та підготовки сімей для дітей-сиріт. Також ведуться переговори з головами районних адміністрації з приводу відкриття центрів у кожному районі нашого міста», - зазначив Микола Кулеба.
    
    За його словами, відкриття реабілітаційних центрів - це набагато краще і вигідніше, ніж утримання таких дітей у колоніях або у тюрмах. А фінансування цього проекту взяла на себе Київська міська державна адміністрація.
    
    
    Джерело: http://kmv.gov.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю