Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ООН та Євросоюз допоможуть Україні боротися з наркоманією

18 жовтня, 2006 р.

    *** Спільна програма ООН та Єврокомісії відновить в Україні систему боротьби з наркозалежністю серед молоді. Цей проект має на меті запобігти стрімкому збільшенню числа ін’єкційних наркоманів та ВІЛ-інфікованих.
    
    За результатами нещодавнього Європейського опитування учнівської молоді, серед 16-річних українських підлітків 29 відсотків хлопців та 12 відсотків дівчат принаймні раз у житті вживали маріхуану або гашиш. Цьому сприяють, на думку експертів ООН, явні та латентні форми пропаганди, які держава не контролює. Окрім того, за твердженням представника Фонду народонаселення ООН Бориса Ворника, лікування не встигає за темпами поширення цієї недуги. Він вважає, що у Радянському Союзі існувала добра система первинної профілактики і, не відновивши її, епідемію не зупинити. Бюджет нової програми для споживачів наркотиків – понад 3 мільйони євро. Акцент робиться на молодь і передбачається збільшити кількість реабілітаційних центрів.
    
    Як розповіла працівниця одного із них, Наталя Волошина, її завдання – увійти у контакт із ін’єкційними наркоманами для надання їм консультацій. Лише коли ці послуги охоплять хоча б 60 відсотків таких людей, можливо сподіватися на зупинку нинішніх темпів захворюваності на ВІЛ/СНІД в Україні.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати