Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Верховній Раді знехтували інтересами віруючих та конфесій України

19 жовтня, 2006 р.

    *** 17 жовтня Верховна Рада України відхилила законопроекти про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо права релігійних організацій на постійне користування землею) (реєстр. №1101, автор – н.д. В.Стретович та реєстр. №2060, автор – н.д. О.Турчинов).
    
    За перший законопроект проголосувало 125 депутатів, за другий – 120.
    
    З політичних сил, представлених у Верховній Раді України, лише фракція БЮТ проголосувала за дані проекти. Парламентські фракції Антикризової коаліції (Партія регіонів, Соціалістична партія України та Комуністична партія України), а також фракція „Наша Україна” не підтримали зазначені законопроекти, свідомо нехтуючи інтересами віруючих та конфесій України, – повідомили в Інституті релігійної свободи.
    
    Адже, 2 жовтня ц.р. керівники провідних українських церков і релігійних організацій (УПЦ КП, УПЦ (МП), УГКЦ, протестантські церкви та інші) звернулися до Голови Верховної Ради України О.Мороза, лідерів парламентських фракцій та Прем’єр-міністра України В.Януковича з проханням підтримати вищезазначені зміни до статті 92 Земельного кодексу України (відновити право релігійних організацій на постійне користування земельними ділянками із земель державної та комунальної власності).
    
    Голосування від 17 жовтня 2006 року у Верховній Раді України по законопроектах про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо права релігійних організацій на постійне користування землею) наочно продемонструвало суспільству низький рівень розуміння потреб релігійної свободи переважною частиною депутатського корпусу Верховної Ради України.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати