Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Зростає роль громадських організацій Прикарпаття у діяльності правозахисного руху

19 жовтня, 2006 р.

    *** Фахівці Івано-Франківського облуправління юстиції обговорили з представниками громадськості роль громадських організацій у діяльності правозахисного руху. Як повідомив прес-службі начальник облуправління юстиції Петро Черепій, у засіданні „круглого столу” взяли участь міська благодійна громадська фундація імені Короля Юрія та громадська організація „Центр правової просвіти” з міста Калуш.
    
    Учасники „круглого столу” обговорили проблемні питання правозахисної діяльності громадських організацій. Зокрема, розглянули питання захисту прав дітей та свободи слова, проблеми з виплатою заробітної плати та виконанням рішень судів.
    
    Про кількість розглянутих справ громадян України в Європейському суді та діяльність Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини учасникам засідання „круглого столу” розповів голова Регіонального відділення Національного бюро у справах дотримання Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, заступник начальника Івано-Франківського облуправління юстиції Володимир Ковальчук. Він також роз’яснив присутнім порядок подання документів до Європейського суду з прав людини.
    
    Джерело: http://www.minjust.gov.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати