Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Кожен 10 українець - правопорушник

20 жовтня, 2006 р.

    *** 19 жовтня на журналістському семінарі, що відбувся в рамках проекту “Пенітенціарна система зсередини” за фінансової підтримки Посольства США в Україні, під керівництвом голови правління Української секції Міжнародного товариства захисту прав людини Андрія Сухорокова, обговорювали законодавчі засади українського та міжнародного права в пенітенціарній системі.
    
    Він вважає, що українські в’язниці повинні бути не режимними закладами, а лікувальними установами. Яскравим прикладом такої системи, на його думку є європейські місця позбавлення волі, де немає колючого дроту. У колоніях для неповнолітніх на Заході перебуває не менше 50 осіб, в Україні ж – більше 150. Загалом же в нашій країні 180 колоній середнього рівня безпеки, 11 – для неповнолітніх. У них відбувають покарання близько 160 тисяч людей, 80 тисяч з яких щорічно звільняються.
    
    За статистикою, кожен 10-й українець так чи інакше був причетний до кримінальних справ. Зачепили і питання відміни смертної кари. Більшість журналістів переконані, що рецидивістів повинні позбавляти життя, а не утримувати їх за рахунок наших з вами податків. У Європі ж убивць утримують у просторих світлих камерах, де є всі побутові зручності.
    
    
    Джерело : ВОГО "Волинський прес-клуб"


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати