Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Прес-конференція з прав дітей в Україні

20 жовтня, 2006 р.

    *** 23 жовтня відбудеться прес-конференція на тему "Дітей немає - є люди". Саме так вважають юні громадяни України, говорячи про свої права.
    
    Час та місце проведення: об 11:00 у прес-центрі ЛІГАБізнесІнформ (м. Київ, вул. Т. Шамрила, 23).
    
    У ході прес-конференції будуть розглянуті питання: яких прав, на думку школярів, їм не вистачає; якою бачать підлітки свою перспективу (як майбутні повноцінні громадяни України); що робить держава для поліпшення ситуації з правами дитини.
    
    Також у ході прес-конференції буде можливість ознайомитися з абсолютно не хрестоматійним поглядом дітей на їхні права та обов'язки, зокрема, чому одні діти бачать перспективу "стати ковбасою", інші хочуть знати правду про батьківщину, а третім не вистачає свободи (саме такі питання найчастіше піднімалися в творах учасників конкурсу "Право на дитинство").
    
    Учасники прес-конференції: переможниця конкурсу - Марія-Олександра Добош (учениця 6 класу, м. Ужгород), переможниця в номінації "Приз читацьких симпатій" - Юлія Товстуха (учениця 10 класу, м. Київ), інші школярі-фіналісти.
    
    Члени експертного журі: Микола Томенко - голова Комітету ВР з питань сім'ї, молоді та спорту; Любов Стасів - секретар Комітету ВР з питань охорони здоров'я, Богдан Яблонський - директор юридичної фірми "V.І.P.Consultіng", Олександр Тарченко - виконавчий директор освітнього агентства "ДЕК", Роберт Мюллер - керівник департаменту маркетингу групи роздрібних компаній Unіtrade-melofon, Дмитро Глазунов - директор з інформаційних ресурсів ЛІГАБізнесІнформ, Ігор Піліпчук - головний редактор видань "Сейчас" та "Правовий аспект".


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю