Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс “Краща тренінгова програма в сфері групової соціальної роботи з молоддю”

27 жовтня, 2006 р.

    27.10.2006 Луганськ, 16 жовтня - 30 листопада 2006 року. Оголошується про проведення конкурсу особистісної та професійної майстерності “Краща тренінгова програма в сфері групової соціальної роботи з молоддю”.
    
    Мета конкурсу: популяризація тренінгової діяльності як ефективного методу розвитку, навчання та групової соціальної роботи серед молодіжних громад.
    
    Цільова група конкурсу: молодь віком від 16 до 35 років, переважно лідери громадських та державних організацій, волонтери, учні учбових та позаучбових закладів, студенти ВНЗ спеціальності соціальна робота, соціальна педагогіка, психологія, педагогічні працівники, молоді спеціалісти соціально - гуманітарної сфери.
    
    Групи учасників конкурсу:
    - учні учбових та позаучбових закладів, студенти ВНЗ, волонтери, лідери громадських та державних організацій, віком 16-22 років;
    - молоді спеціалісти соціально-гуманітарної сфери, волонтери та лідери громадських та державних організацій, віком 23-35 років.
    
    Порядок подання документів:
    - подання заявки за затвердженою організаторами формою;
    - резюме учасника (або групи учасників – авторів методичної розробки) у вільній формі, зі вказівкою контактної домашньої та робочої адреси, телефонів, електронної адреси (тільки для зв’язку з Вами), освіти, професійної діяльності, спеціальної підготовки та стажування, громадської діяльності - якщо є, власних досягнень (особистих чи професійних), мотивації участі в конкурсі, додатків (фото, відео матеріали, статті, тощо);
    - методична розробка авторської тренінгової програми, мінімальною тривалістю дві години, за затвердженою організаторами формою.
    
    Переможці визначаються в кожній групі в наступних номінаціях:
    - “Краща тренінгова програма серед учнів учбових та позаучбових закладів, студентів ВНЗ, волонтерів, лідерів громадських та державних організацій, віком 16-22 років”;
    - “Краща тренінгова програма серед молодих спеціалістів соціально - гуманітарної сфери та педагогічних працівників, волонтерів та лідерів громадських та державних організацій, віком 23-35 років”.
    
    Кінцевий термін подання: 26 листопада 2006 року.
    
    За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до контактів.
    
    КОНТАКТИ
    Ольга Бережна
    Молодіжний тренінговий центр “Апельсин”
    Тел.: +38 (066) 315 0503, +38 (0642) 344 740
    Ел. пошта: mtc-apelsin@mail.ru


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю