Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ

27 жовтня, 2006 р.

    *** Нещодавно деякі ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що Велика Британія скасувала робочі візи для українців. З приводу цього Посольство Великої Британії хоче надати офіційні роз’яснення.
    
    Такого поняття, як робоча віза, немає. Дозволи на роботу видає відповідний підрозділ (Work Permits (UK)) Міністерства внутрішніх справ Великої Британії. Особа, яка отримала дозвіл на роботу, повинна звернутися за візою, котра дозволить їй поїхати до Великої Британії. Існує багато різних схем працевлаштування, що вимагають отримання дозволу на роботу, а також таких, що не потребують отримання дозволу на роботу. Повна інформація про можливості працевлаштування у Великій Британії міститься на британському урядовому веб-сайті www.workingintheuk.gov.uk.
    
    З кінця 2006 року припиняється дія схеми працевлаштування в окремих секторах економіки (Sectors Based Scheme), і дозволи на роботу за цією схемою видаватися більше не будуть. Це відбувається в рамках запланованого поступового згортання цієї програми, яке почалось минулого літа, коли видачу дозволів на роботу за цією схемою було призупинено. Інші схеми працевлаштування не зазнали змін.
    
    
    Джерело: http://www.britishembassy.gov.uk


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю