Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс проектів за компонентом «Послуги та інформація на рівні громад»

1 листопада, 2006 р.

    Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» оголошує відкритий конкурс проектів за компонентом «Послуги та інформація на рівні громад».
    
    Конкурс проводиться в рамках програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні», що впроваджується МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією.
    
    МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» (надалі – Організатор конкурсу) – міжнародний благодійний фонд, який підтримує спільноти та дії спільнот, що мають відіграти повноцінну та ефективну роль у відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД.
    
    Пріоритетами фонду є підтримка громадської ініціативи, спрямованої на зменшення захворюваності на ВІЛ/СНІД у найбільш уразливих групах населення, розвиток громадської підтримки ВІЛ-позитивних людей і найбільш уразливих до ВІЛ груп, визначення, обмін і впровадження зразків найефективнішої громадської відповіді на епідемію.
    
    Обґрунтування конкурсу
    Поширення епідемії ВІЛ/СНІД в усьому світі спричиняє скорочення тривалості життя, збільшення обсягів наданої медичної допомоги, загострення проблеми бідності, соціальної нерівності та сирітства.
    
    За оціночними показниками, рівень поширення ВІЛ-інфекції серед дорослого населення України є одним з найвищих у європейському регіоні і становить приблизно 1,2%. Приймаючи до уваги також найбільш стрімкі темпи поширення епідемії серед країн цього регіону, ситуація з ВІЛ/СНІД становить загрозу для розвитку України. Таким чином, одним із першочергових завдань Уряду України, державних і громадських неурядових організацій, що працюють у сфері ВІЛ/СНІД, є взяття під контроль та обмеження поширення ВІЛ/СНІД в Україні. Оскільки в Україні епідемія, загалом, поширюється серед уразливих груп, тобто має концентрований характер, основні зусилля з ефективної протидії розвитку епідемії повинні бути спрямовані на ці групи населення. Довгострокове забезпечення груп, найбільш уразливих до ВІЛ якісними соціальними та профілактичними послугами та вичерпною інформацією, розширення доступу до безкоштовної та комплексної підтримки й лікування людей, що живуть із ВІЛ/СНІД, є як ніколи на часі.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю