Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Віктор Ющенко розглядає справу Володимира Щербаня виключно в юридичній площині

6 листопада, 2006 р.

    *** Президент України Віктор Ющенко вважає прибуття в Україну зі США колишнього голови Сумської облдержадміністрації Володимира Щербаня «видворенням людини, яка на Батьківщині підозрюється у кількох дуже серйозних злочинах». Глава держави вдячний американській стороні, яка повернула українським правоохоронцям їхнього підслідного. В.Ющенко розглядає справу екс-губернатора виключно в юридичній площині, «без жодних політичних домішок», – цитує слова Глави держави його прес-секретар Ірина Ванникова. «Ті, хто називає у діях правоохоронців стосовно Щербаня інші мотиви, окрім вимог закону, свідомо вводять суспільство в оману», – заявив Президент. На його думку, будь-які спроби представити справу колишнього губернатора Сумщини у політичному світлі безвідповідальні і недопустимі.
    
    У цьому зв’язку Глава держави відзначив, що взяття Щербаня на поруки народними депутатами з парламентської більшості є «красномовним, але вельми сумнівним жестом». Президент застерігає політиків, насамперед із депутатськими мандатами, від втручання у слідство і судочинство. «Щербань всіляко ховався від правосуддя, втік від нього аж за океан, розшукувався Інтерполом», – зауважив В.Ющенко. Взявши підозрюваного у кримінальних злочинах на поруки, народні депутати, очевидно, «добре усвідомлюють всі можливі правові та репутаційні наслідки такого кроку».
    
    Президент наголошує, що остаточне слово у справі Щербаня має сказати тільки суд. «Перед правосуддям рівні всі. Сьогодні слідство має кваліфіковано довести обґрунтованість звинувачень. У цьому зацікавлені всі: і сам Щербань, і правоохоронці, і суспільство, і уряд, і парламент, і Президент», – підкреслив Глава держави.
    
    
    Джерело: http://www.president.gov.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати