Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Бюджет Пенсійного фонду у 2007 році буде бездефіцитним

6 листопада, 2006 р.

    *** Бюджет Пенсійного фонду у 2007 році буде бездефіцитним і складе понад 90 млрд. грн. Це майже на 20 млрд. більше видатків ПФ поточного року, які плануються в сумі 70 млрд. 202,3 млн. грн. Приріст видатків Пенсійного фонду у 2006 році склав 9,5%, а у 2007 році очікується подальше зростання видатків ПФ до 9,9%.
    
    
    
    Із 90 млрд. грн. надходжень Пенсійного фонду – 22, 3 млрд. грн. складуть видатки для ПФ з державного бюджету. Ці кошти, зокрема, буде спрямовано на виплату пенсій військовослужбовцям, адже, починаючи з наступного року Пенсійний фонд здійснюватиме нарахування та виплату пенсій для всіх категорій громадян, в тому числі і пенсії військовослужбовцям. Для цього передбачені видатки з державного бюджету Пенсійному фонду у розмірі 10 млрд. 344,1 млн. грн на пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу та суддів у відставці.
    
    
    
    В бюджеті ПФ повністю враховані видатки на:
    
    - виплату пенсій на рівні, не меншому за прожитковий мінімум для непрацездатних громадян;
    
    - збільшення пенсій у відповідності з темпами зростання заробітної плати;
    
    - збільшення розмірів підвищень до пенсій учасникам війни, що з 1 січня 2007 році будуть обчислюватися в залежності від розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб (розмір підвищення зросте майже в 4 рази на місяць);
    
    - поетапне запровадження в 2007 році підвищень до пенсій дітям війни.
    
    
    
    Окрім цього, збільшено, у порівнянні із плановими показниками 2006 року, видатки на виплату пенсій військовослужбовцям строкової служби, особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, працівникам, зайнятим на підземних роботах. Подальше підвищення пенсійних виплат забезпечуватиметься залежно від зростання розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
    
    
    
    У 2007 році немає необхідності передбачати кошти на покриття дефіциту Пенсійного фонду, оскільки власні доходи Пенсійного фонду повністю забезпечать кошти на виплату пенсій. Таке збільшення доходів Пенсійного фонду стало можливим завдяки:
    
    - росту фонду оплати праці у 2007 році;
    
    - розширення бази для нарахування пенсійних внесків;
    
    - запровадження сплати пенсійних внесків військовослужбовцями, яким для компенсації цього в бюджеті 2007 року передбачені відповідні кошти;
    
    - збільшенню власних надходжень Пенсійного фонду України за рахунок 1,4% перерозподілу між сплатою роботодавцями до Пенсійного фонду та фондів соціального страхування. Загальний обсяг відрахувань роботодавцями не збільшено.
    
    
    
    Тобто, для роботодавців податковий тиск на фонд оплати праці не збільшиться. При цьому, Фонд соціального захисту населення на випадок втрати працездатності, до якого зменшаться відрахування, також буде бездефіцитним – державний бюджет взяв на себе виплату у повному обсязі одноразової допомоги при народженні дитини, яка раніше виплачувалась цим фондом. Таким чином, у 2007 році відбудеться вирівнювання ідеології функціонування всіх соціальних фондів.
    
    
    
    Джерело: http://www.minfin.gov.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати