Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Придбання житла для військовослужбовців - один із соціальних пріоритетів Уряду

6 листопада, 2006 р.

    *** Заступник Міністра фінансів України Сергій РИБАК повідомив, що Уряд працює над вирішенням питання виділення коштів з Державного бюджету Міністерству оборони на придбання житла для військовослужбовців. Зокрема, у третьому кварталі поточного року було виділено кошти, обсяг яких дорівнює сумі видатків на цю мету за все перше півріччя.
    
    
    
    За словами заступника Міністра фінансів, при формуванні державного бюджету на 2006 рік було проголошено, що цей бюджет буде соціально спрямованим. В той же час вже тоді було зрозуміло, що забезпечити всі соціальні виплати буде вкрай важко. Вони були озвучені на папері, але не забезпечені реальним фінансуванням. Як зазначив Сергій РИБАК, новий Уряд зіткнувся із проблемою нестачі коштів на виплату соціальних зобов’язань вже в серпні. Те ж саме стосувалося і інвестиційних видатків. Зокрема, згідно бюджетного розпису, при формуванні держбюджету на 2006 рік, 60% видатків на фінансування програми придбання житла для військовослужбовців були заплановані на четвертий квартал цього року.
    
    
    
    Як повідомив Сергій РИБАК, зараз Мінфін спільно із Урядом намагається якомога швидше виправити цю ситуацію. Насамперед, розробляються певні механізми для того, щоб всі соціальні виплати, передбачені бюджетом-2006, були здійснені в повному обсязі: це виплати зарплат, пенсій, і, зокрема, пенсій військовослужбовцям. Як соціально важливе вирішується і питання фінансування придбання житла для військових.
    
    
    
    Що стосується проекту бюджету на наступний рік, то, за словами урядовця, Мінфін вже спланував видатки на фінансування житла військовослужбовців, і їх сума, в порівнянні з поточним роком, збільшена. „Це реальні кошти, які будуть виділятись рівномірно протягом року та вирішувати соціальні проблеми Збройних Сил України”, - підкреслив Сергій РИБАК.
    
    
    Джерело: http://www.minfin.gov.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати