Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Луценко призвав бороти з биотерроризмом

6 листопада, 2006 р.

    *** Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко підкреслює необхідність посилення боротьби правоохоронних органів країн - членів Інтерполу з биотерроризмом. Про це він заявив сьогодні в Києві на відкритті міжнародного семінару Інтерполу, присвяченого протидії біологічному тероризму і його наслідкам.
    
    "Ми повинні бути готові протидіяти погрозі биотерроризма прямо зараз", - відзначив Юрій Луценко. За його словами, нині правоохоронними органами різних країн створюються комплексні системи протидії биотерроризму, у тому числі в Україні - на загальнодержавному рівні.
    
    У контексті останнього міністр відзначив, що Службою безпеки України розроблена спеціальна державна програма по протидії биотерроризму, до реалізації якої притягнуті МВС, Міністерство охорони здоров'я, МЧС, Міноборони й інші органи виконавчої влади.
    
    Крім того, в інтерв'ю журналістам Юрій Луценко на питання, що практично може дати цей семінар, відповів, "реально це дасть розробку визначених методологій схем, а також більше точних пропозицій до змін в українському законодавстві в цьому напрямку".
    
    При цьому міністр дабавил, що рекомендації Інтерполу по питанню протидії биотерроризму для українських правоохранителей "надзвичайно важливі". У свою чергу генеральний секретар Інтерполу Рональд Ноубл в інтерв'ю журналістам відзначив, що "зараз перед нами існує необхідність навчити поліцейських протидіяти цьому злочину".
    
    У роботі семінару беруть участь керівники і представники правоохоронних органів країн СНД і держав Центральної Азії.
    
    Під час роботи семінару його учасники будуть розглядати пакет питань щодо стратегії діяльності Інтерполу по боротьбі з биотерроризмом, а саме - питання створення центра боротьби з биотерроризмом відповідно до міжнародного законодавства, що регулює діяльність правоохоронних органів, удосконалювання взаємодії між ними, міжнародними організаціями й іншими компетентними органами; правові й організаційні принципи, інформаційне забезпечення по боротьбі з биотерроризмом тощо .
    
    Джерело: http://www.pk.kiev.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати