Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Молодь вивчала функції та повноваження органів місцевого самоврядування

8 листопада, 2006 р.

    *** Молодіжна інформаційна агенція в Миколаєві провела семінар «Функції та повноваження органів місцевого самоврядування в Україні" .
    
    Законодавчі аспекти реалізації громадських ініціатив на місцевому рівні».
    
    Учасниками семінару стали члени миколаївських молодіжних громадських організацій - Фундація регіональних ініціатив, Спілка миколаївського студентства, Народно-демократична ліга молоді, «Третій шлях».
    
    В ході роботи було розглянуто наступні теми: «Структура та функції структурних підрозділів органів місцевого самоврядування», «Повноваження та форми роботи депутатів місцевих рад різних рівнів. Повноваження міського голови. Територіальна громада», «Правові основи участі громадян у підготовці та прийнятті рішень місцевими органами державної влади та місцевого самоврядування», «Місцевий референдум, збори громадян за місцем проживання, місцеві ініціативи, громадські слухання».
    
    В ході практичних вправ учасники навилися складати звернення громадян, інформаційні запити - як правові заходи вироблення та реалізації місцевої політики.
    
    Тренером виступив Олександр Копил, аспірант кафедри «Державне управління» Миколаївського державного гуманітарного університету ім. П. Могили.
    
    Семінар пройшов за адресою: м. Миколаїв, вул. Інженерна, 1 (Центральна райміськадміністрація), Актова зала.
    Подяка за допомогу в організації Управлінню молодіжної політики Миколаївського міськвиконкому та його начальнику – Віталію Воронову.
    
    Семінар проведено в рамках проекту «Громадські слухання на місцевому рівні – крок до демократії» за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту.
    
    Джерело : “Молодіжна інформаційна агенція”
    
    Автор : Максим Гардус


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати