Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Більше 1 млн. грн. виділено додатково на фінансування дітей-сиріт

10 листопада, 2006 р.

    *** 8 листопада Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження „Про затвердження додаткового розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у дитячих будинках сімейного типу і прийомних сім’ях”.
    
    Проект розпорядження вніс на розгляд Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко.
    
    Міністр повідомив, що прийняте розпорядження забезпечить фінансування у 2006 році нових дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та прийомних сімей у Автономній Республіці Крим, Вінницькій, Донецькій, Київській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Чернівецькій областях.
    «Це 5 дитячих будинків сімейного типу та 78 прийомних сімей, в які влаштовано 156 дітей, які залишились без батьківського піклування»,- підкреслив Юрій Павленко.
    Виплата державної соціальної допомоги буде проведена за принципом «гроші ходять за дитиною» на загальну суму 1 251 651 грн.
    
    Довідка: Розпорядження розроблено відповідно до статті 50 Закону України “Про Державний бюджет України на 2006 рік” та постанови Кабінету Міністрів України №106 “Про затвердження порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошової винагороди батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» у 2006 році”.
    
    
    Джерело : Прес-служба Міністерства у справах сiм`ї, молодi та спорту


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю