Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Нове місце дозвілля для дітей створено у Донецьку

16 листопада, 2006 р.

    *** Завдяки Конкурсу міні-грантів серед громадських організацій та ініціативних груп, організованому ДОО КВУ за фінансової підтримки Фонду ім. Стефана Баторія, в Донецьку з‘явлося нове місце відпочинку дітей.
    
    Вдало завершилось виконання проекту „Що наше життя? – Гра!”, який реалізовували мешканці будинків по вул. Дніпродзержинській в Ленінському районі м.Донецька. Завдяки перемозі в Конкурсу міні-грантів серед громадських організацій та ініціативних груп громадян Донецької області ініціативна група батьків дітей збудувала новий дитячий майданчик на колишньому спортивному полі.
    
    Вибір напрямку діяльності громадян зрозумілий – в мікрорайоні, де мешкає більш ніж 650 дітей (віком від 0 до 14 років) практично відсутні нові безпечні дитячі майданчики. Як наслідок, діти грали на дорогах, в умовах ризику, без отримання естетичного задоволення та здорових фізичних навантажень.
    
    Відтепер, після реалізації проекту „Що наше життя? – Гра!” дітлахи щоденно мають змогу гратися на власному новому майданчику, який забезпечує безпечне та якісне дозвілля.
    Ініціативна група батьків висловлює щиру подяку організаторам конкурсу!
    За три місяці на колишньому полі встановлено 10 конструкцій, огорожена територія. При будь-якій погоді на майданчику грають діти. Він став місцем знайомства дітлахів та батьків.
    
    Організатором Конкурсу міні-грантів виступила Донецька обласна організація "Комітет виборців України", в межах проекту “Через розвиток організації – до розвитку громадянського суспільства” за фінансової підтримки Фонду ім. Стефана Баторія. Виконавці проекту виступали в якості волонтерів, організатори фінансували лише витрати на матеріали.
    
    
    Джерело : Ініціативна група громадян
    
    Автор : Тетяна Дурнєва


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати