Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Шляхи удосконалення порядку реєстрації молодіжних громадських організацій

21 листопада, 2006 р.

    *** 18 листопада Житомирський обласний осередок ВМГО «Молода Просвіта» провів підсумковий Всеукраїнський круглий стіл на тему «Шляхи вдосконалення порядку реєстрації молодіжних громадських організацій» в приміщенні Комітету Верховної Ради України.
    
    Метою заходу було звернути увагу громадськості на проблеми реєстрації та існування молодіжних громадських організацій, запропонувати шляхи їх вирішення.
    
    В рамках круглого столу Житомирський обласний осередок ВМГО «Молода Просвіта» презентував тематичний фільм за матеріалами раніше проведених круглих столів, що проводились у таких областях, як Житомирській, Чернігівській, Хмельницькій, Харківській, Рівненській, Тернопільській, Кіровоградській і Миколаївській областях та місті Севастополі в режимі телемостів.
    
    В обговоренні даної теми взяли участь делегати з різних областей України, а саме представники молодіжних громадських організацій таких як «Молода Просвіта», «Фундація Регіональних Ініціатив», Українська студентська спілка, Наше Покоління, міжнародна студентська організація AIESEC та багато інших.
    
    На круглому столі були висвітлені такі проблеми реєстрації МГО, як недосконалість та двоякість законодавства, непрофесійність реєстраторів, відсутність консультативних пунктів, відсутність єдиного реєстраційного вікна, і вікна звітності.
    
    Пропозиції щодо удосконалення законів від молодіжних громадських організацій з різних областей України будуть направлені до Верховної Ради України, Міністерства Юстиції, Міністерства у справах сім’ї, молоді і спорту.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю