Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Родини для дітей. Посольство США проведе інформаційну програму для добробуту родин

27 листопада, 2006 р.

    *** 28 листопада у Посольстві США в Україні відбудеться обговорення питань стосовно добробуту родин і дітей, яке буде відкрите для преси. Буде присутній посол Вільям Тейлор, а за допомогою цифрового відеозв’язку у програмі візьме участь з Вашінгтону заступник Державного секретаря США з консульських питань пані Мора Гарті.
    
    Передбачаються презентації про роботу в Україні від організації «Голт Інтернешнл», підрядника Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), від консульського відділу Посольства США та інших організацій.
    
    Відбудеться перегляд роликів соціальної реклами (доступних для використання українськими ЗМІ), що пропагують усиновлення в Україні.
    
    Цей захід має на меті висвітлити політику США і програми на підтримку добробуту дитини. Зокрема, важливо, щоб докладалося максимум зусиль для реінтеграції дитини до власної сім’ї. Якщо це неможливо, першою альтернативою має бути усиновлення родиною у власній країні дитини. Лише коли неможливе усиновлення у власній країні, має розглядатися міжнародне усиновлення.
    
    Інформаційний захід відбудеться у Відділі преси, освіти і культури Посольства США в Україні (вул. Глибочицька 4, Артем бізнес-центр, 4-й поверх). Журналісти, які бажають взяти участь, запрошуються до акредитації у прес-службі Посольства за тел.
    490-4090 або 490-4129 до 11:00 вівторка, 28 листопада.
    
    
    Джерело : Посольство США в Україні


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю