Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


V Всеукраїнський Молодіжний Саміт ООН

27 листопада, 2006 р.

    Київ, 5 - 8 грудня 2006 року. Метою саміту є розробка дієвих механізмів взаємодії молодіжних ініціатив із владою на всіх рівнях, а також стратегії підтримки молодіжних ініціатив та рекомендацій щодо державної молодіжної політики з метою забезпечення створення безпечного середовища для молоді.
    
    Тема саміту – розвиток соціального партнерства в Україні.
    
    Саміт триватиме 4 дні. Його програма складатиметься із роботи учасників в комісіях, комітетах, пленарних засіданнях та круглих столах. Під час відбору учасників у саміті, вони будуть розподілені за шістьма комісіями в яких учасники будуть працювати протягом першого дня саміту, та дев’ятьма комітетами, в кожному з яких працюватиме по 16-18 осіб. У кожному комітеті/комісії працюватимуть експерти та представники влади, які зможуть надавати експертну оцінку та рекомендації щодо роботи комітету/комісії, відповідати на питання учасників. Результатом роботи кожного комітету є розробка ефективних механізмів вирішення проблем. Результати напрацювань комітетів будуть застосовуватися молодими лідерами в усіх регіонах для розв`язання місцевих проблем.
    
    Комісії саміту:
    1. Нормативно-правове забезпечення взаємодії органів влади та молодіжних громадських організацій. (Закони України, Укази Президента України, Постанови Кабінету Міністрів України, Накази Міністерства України у справах сім`ї, молоді та спорту, національні, регіональні та місцеві програми стосовно молоді).
    2. Механізм соціального замовлення та конкурси проектів для молодіжних громадських організацій (Пріоритети, положення про конкурси проектів, розміри грантів, принципи формування та організації роботи експертних комісій, забезпечення прозорості при проведенні конкурсів, механізм фінансування та громадський контроль за реалізацією програм переможців).
    3. Консультативні та дорадчі органи за участю представників молоді (Координаційні ради з молодіжної політики, студентські ради тощо. Принципи їх формування, плани роботи, ефективність діяльності, контроль за виконанням прийнятих рішень).
    4. Представницькі молодіжні органи (Молодіжні парламенти, адміністрації тощо. Принцип формування, напрямки роботи, проблеми та перспективи діяльності).
    5. Форми підтримки молодіжних громадських організацій з боку органів влади (Усі інші форми підтримки окрім конкурсів проектів).
    6. Засоби впливу молоді на формування та реалізацію державної молодіжної політики (Громадські та лобістські кампанії, громадські слухання, акції протесту та інше).
    
    Комітети саміту:
    - Комітет з питань студентського самоврядування.
    - Комітет з питань участі молоді в громадському житті на місцевому та регіональному рівнях.
    - Комітет з питань охорони здоров’я.
    - Комітет з питань підтримки сім'ї.
    - Комітет з питань охорони навколишнього середовища.
    - Комітет з питань боротьби з дискримінації, міграції, та захисту прав людини.
    - Комітет з питань освіти та професійного розвитку молоді.
    - Комітет з питань інформаційної політики.
    - Комітет з питань трудової зайнятості молоді та розвитку підприємництва у молодіжному середовищі.
    
    Круглі столи:
    - Національна безпеки України.
    - Розвиток волонтерського руху в Україні.
    - Місце України в міжнародній спільноті.
    - Освіта в сфері прав людини.
    - Аналіз гендерної ситуації в Україні.
    
    Всеукраїнський молодіжний саміт ООН - 2006 стане головним інструментом у створенні відкритого діалогу між молоддю та представниками влади з питань молодіжної політики та ролі молоді в її реалізації на місцевому, регіональному і національному рівнях. Результати роботи учасників Саміту будуть зібрані в єдину публікацію, яку буде розповсюджено серед учасників наступних молодіжних заходів, а також серед громадських організацій та управлінських структур різних рівнів.
    
    Учасники Саміту ввійдуть до всеукраїнської мережі молодіжних лідерів (Millenium Development Goals Network), діяльність якої спрямовано на впровадженням проектів, що сприяють досягненню Цілей Розвитку Тисячоліття України.
    
    До участі запрошуються суспільно-активні молоді люди (віком 18-35 років) з усіх регіонів України.
    
    Учасники Саміту відбиратимуться експертною комісією згідно аплікаційних форм, що бажано заповнити в електронному вигляді до 15 жовтня 2006 року.
    
    КОНТАКТИ
    Сергій Шахов
    V Всеукраїнський Молодіжний Саміт ООН
    Тел.: (044) 240 76 65 або (050) 462 76 65
    Ел. пошта: shakhov@ids.org.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю