Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


У Києві пройдуть планові навчання сил цивільного захисту

28 листопада, 2006 р.

    *** 28-30 листопада в Києві проводяться планові командно-штабні навчання органів управління і сил цивільного захисту. У КШН візьмуть участь члени Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, евакуаційної комісії виконавчого органу Київської міської ради, особовий склад Головного міськуправління МНС, ГУ МВС, УСБУ, органи управління та сили цивільної оборони (цивільного захисту) потенційно-небезпечних об’єктів. Основна мета навчань – перевірка готовності до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і вдосконалення практичних навичок щодо організації проведення рятувальних та інших невідкладних робіт, попередження, локалізації і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути внаслідок стихійних лих, аварій і катастроф на транспорті, хімічно-небезпечних об’єктах та системах життєзабезпечення.
    
    Працівники ЗМІ запрошуються для висвітлення практичної частини КШН 29-го листопада:
    
    1-й етап: о 10:00 на Київському заводі шампанських вин „Столичний” (вул. Сирецька, 27) розпочнуться навчання сил цивільного захисту з ліквідації наслідків умовного викиду значної кількості аміаку.
    
    2-й етап: о 14:30 на залізничній станції „Дарниця” сили цивільного захисту діятимуть на місці зіткнення пасажирського потягу з цистерною маневрового складу, що сталося в результаті виходу з ладу стрілочного переводу.
    
    Акредитація журналістів триває до 15:00 28-го листопада за телефонами: 272-59-56, 246-58-71.
    
    Прес-служба МНС.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю