Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Вкладники "Еліта-Центр" створили громадську організацію

15 грудня, 2006 р.

    *** 50 інвесторів "Еліта-Центр", що уклали договори пайової участі в будівництві житла по вулиці Отто Шмідта, 34-42, створили громадську організацію "Об`єднання вкладників "Еліта-Центр" для захисту своїх прав. Про це говориться в повідомленні організації.
    
    За даними об`єднання, інвесторів будівництва будинку по Шмідта налічується близько 800 осіб, і вони приєднаються до роботи.
    Об`єднання також має намір співпрацювати з іншими громадськими і політичними організаціями, що допомагають інвесторам "Еліта-Центр".
    
    "Ми збираємося консолідувати наші зусилля і примусити, перш за все, столичних чиновників нарешті випрацювати реальний і прозорий план розв`язання проблем потерпілих", - заявив голова ради об`єднання Михайло ПРОЦАК.
    
    Він вважає, що оголошені Київською міською державною адміністрацією інвестиційні конкурси на будівництво 5 житлових будинків, зокрема для вкладників, що постраждали від афери "Еліта-Центр", не розв`язують проблему по суті.
    
    "Люди сумніваються, що отримають житло взагалі. Виникає питання, чи не є конкурси тільки ширмою, за якою під виглядом допомоги постраждалим намагаються приховати звичайні комерційні махінації", - додав ПРОЦАК.
    
    Об`єднання має намір після 17 грудня передати Київміськадміністрації свої пропозиції щодо уточнення списків постраждалих інвесторів і зміни умов інвестконкурсів.
    
    Джерело: http://www.blch.kiev.ua/ua/news/3211/


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю